Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

R-Wipe & Clean 9.9 Yapı 1848

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Araçları


R-Wipe & Clean
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:4.7 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:15 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Indir

Ücretsiz indirin

Özet: R-Wipe & Clean, gelişmiş özelliklere sahip bir disk temizleme ve internet güvenliği sağlama yazılımıdır. Sabit diskinizde zaman içerisinde biriken tüm gereksiz dosyaları silebilen yazılım bu sayede bilgisayarınızın performansını arttırabilmektedir. T

İnceleyen: beytepe

30-07-2010

R-Wipe & Clean, gelişmiş özelliklere sahip bir disk temizleme ve internet güvenliği sağlama yazılımıdır. Sabit diskinizde zaman içerisinde biriken tüm gereksiz dosyaları silebilen yazılım bu sayede bilgisayarınızın performansını arttırabilmektedir. Tampon internet dosyalarını, internet tarihçesini, kendiliğinden doldurulan form ve şifre bilgilerini, tarayıcı çerezlerini, takas dosyalarını, kullanılan en son belgeler listesini, yine en son kullanılan internet adreslerini, internet izlerini ve tam 300'den fazla uygulamanın gereksiz dosyalarını silebilme yeteneğine sahiptir.

Yazılım yaptığı işlemler sayesinde hem kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamakta hem de sisteminizi gereksiz dosyalardan arındırabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu güçlü dosya silme algoritması sayesinde yazılımın sildiği dosyaların 3. parti kurtarma yazılımları ile kurtarılması mümkün değildir. FAT ve NTFS dosyalama sistemlerini destekleyen yazılım, Windows'un sağ tıklama menüsü ile bütünleşerek çalıştığından kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca zamanlamalı işlem yapabilme yeteneğine de sahiptir. İşlevlerini çok hızlı biçimde yerine getirmesi de yazılımı rakiplerinin bir adım önüne çıkarmaktadır. Disk temizliği ve kişisel bilgi güvenliği konularında sıkıntı yaşayanlar için oldukça iyi bir alternatif olduğu söylenebilir.

Not: Yazılımın 15 günlük deneme sürümünün ardından süresiz kullanmak isterseniz 28.99 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri R-Wipe & Clean indir
 
Etiketler:
r-wipecleandisktemizlemeinternetgüvenliğikişiselveriözel
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1794
Bu ay 45
Bu hafta 3
Bugün 0

Sistem Araçları Popüler

Sistem Araçları Yeniler

3ShellBagsView 1.16

Ücretsiz Ingilizce

0Hyena ( 64-Bit ) 11.0 c

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Hyena ( 32-Bit ) 11.0c

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4MemInfo 3.3.3

Ücretsiz Ingilizce

4Daphne 2.03

Ücretsiz Ingilizce

3FileTypesMan 1.66

Ücretsiz Ingilizce

5EnhanceMy8 Free 2.2.2

Ücretsiz Ingilizce

3RaMMon 1.0 build 1013

Ücretsiz Ingilizce

3LastActivityView 1.05

Ücretsiz Ingilizce