Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

QnScan 2.3

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


QnScan
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:433 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows 95/98/NT
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: QnScan, Windows 95, 98 ve NT işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bir virüs temizleme aracıdır. Dosyalarınıza bulaşan virüslerin neredeyse tamamını tanımlayıp temizleyebilen bu yazılım virüs bulaşmış dosyaların %80'ini eski haline

İnceleyen: beytepe

12-08-2007

QnScan, Windows 95, 98 ve NT işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bir virüs temizleme aracıdır. Dosyalarınıza bulaşan virüslerin neredeyse tamamını tanımlayıp temizleyebilen bu yazılım virüs bulaşmış dosyaların %80'ini eski haline getirebilmektedir.

Şifrelenmiş ve karmaşık biçime sahip virüsleri de kolayca bulabilen bu yazılım sistemi ilk taradığında veritabanındaki EXE ve COM uygulamalarının sağlam haldeki durumunun yedeğini almaktadır. Daha sonra bir virüs saldırısında bu dosyalarda bir değişiklik olur veya dosyalar silinirse yazılım bir uyarı iletisiyle kullanıcıyı haberdar etmektedir. Ardından kullanıcı talimatları izleyerek bilgisayarını eski haline getirebilir.

Not : Yazılımın deneme özellik kısıtlamalı sürümünde parola yöneticisi özelliği devre dışıdır. Yazılımı kısıtlamasız kullanabilmeniz için 18 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri QnScan indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1400
Bu ay 36
Bu hafta 15
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler