Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


Portable Multi Virus Cleaner 2008
Lisans:Ücretsiz
Boyut:2.9 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Portable Multi Virus Cleaner 2008, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymad

İnceleyen: beytepe

22-11-2009

Portable Multi Virus Cleaner 2008, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. Yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, innDirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.

Multi Virus Cleaner yazılımı düzenli olarak güncellenmektedir ve şu an 6000 üzerinde zararlıyı algılayabilmektedir. Tespit edip temizleyebildiği zararlılara örnek olarak şunlar verilebilir: MyDoom, Bagle, Sasser, Zafi, Netsky, Klez, Sobig, Welchia ve Blaster. Yazılımın tespit edebildiği tüm zararlıların listesine yazılımı kurduktan sonra gözatabilirsiniz.

4 ayrı tarama tipine sahip olan yazılım; "Ouick Scan"(Hızlı Tarama) ile yalnızca zararlıların bulaşma ihtimali olan riskli alanları ve sistem dosyalarını, "Full Scan"(Tam Tarama) ile sabit diskte yer alan tüm dosyaları, "Deep Scan"(Derin Tarama) ile tüm dosyaları ve kayıt defterini tarayabilmektedir. "Custom Scan"(Elle Tarama) ile ise sizin belirlemiş olduğunuz alanları tarayabilme imkanı vermektedir. Tercihinize bağlı olarak yazılım tarama sırasında bir zararlıyı tespit ettiğinde isterseniz direk temizlemeye isterseniz de size sorulmasına izin vermektedir.

Multi Virus Cleaner bir virüsten koruma yazılımı değildir. O nedenle gerçek zamanlı tarama, sezgisel algılama gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. Yalnızca veritabanındaki tanımlanmış zararlıları tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip yardımcı bir araçtır. Lakin yazılım düşük işlemci gücü ile çalışabilmektedir ve kullanımı oldukça kolaydır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Portable Multi Virus Cleaner 2008 indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1167
Bu ay 8
Bu hafta 0
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler