Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Pop Up Blocker 6.0.6a

Ana Sayfa > İnternet > Tarayıcı Eklentileri


Pop Up Blocker
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:534 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:5 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:eGowiCh
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Pop Up Blocker, internette gezinirken birdenbire ortaya çıkan ve genellikle reklam içerikli olan can sıkıcı pencereleri (pop-up) engellemeye yarayan bir yazılımdır. Kimi zaman bu pencereler bilgisayarınıza çeşitli zararlar da verir.

İnceleyen: eGowiCh

14-07-2009

Pop Up Blocker, internette gezinirken birdenbire ortaya çıkan ve genellikle reklam içerikli olan can sıkıcı pencereleri (pop-up) engellemeye yarayan bir yazılımdır. Kimi zaman bu pencereler bilgisayarınıza çeşitli zararlar da verir. Spyware, dialer vb. programlar sisteminizde pop-up'lar yüzünden bulaşabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için SynergeticSoft tarafından Pop Up Blocker geliştirilmiştir. Her geçen gün yeni pop-up türü ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de pop-up engelleyicinizi güncellemeniz gerekmektedir. Aksi halde yeni çıkan pop-up türlerine karşı çaresiz kalabilirsiniz. Program engellediği pop-up'ların listesini oluşturur. Pop Up Blocker reklam içerikli arkaplan müziği, animasyonlu GIF dosyaları, Macromedia Flash filmleri, flash başlığı (ICQ, AOL Instant Messenger servisi, MSN Messenger) ve tüm ana video formatlarını engeller. Ayrıca Windows XP ile tamamen uyumludur. Tüm internet bağlantılarında sorunsuz bir şekilde çalışır. Program sadece Internet Explorer 5.0+ desteğine sahiptir.

Yenilik
Tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren programları engelleyin! Bazı zararlı dosyalar, zorla giriş sayfanızın ayarlarını değiştirir ve kötü niyetli web sitelerini giriş sayfanız yapabilir. Pop Up Blocker'ın yeni özelliği sayesinde sizin belirlediğiniz web sitesini sabit olarak giriş sayfası yapabilirsiniz. Pop Up Blocker, artık giriş sayfanızı koruma altına alıyor!

Programın tam sürümü 14.99$'dır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Pop Up Blocker indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
3/5
Toplam 4707
Bu ay 535
Bu hafta 130
Bugün 0

Tarayıcı Eklentileri Yeniler

4Lightbeam for Firefox 1.0.10

Ücretsiz Ingilizce

0Döviz ve Altın Kurları 2.2

Freeware (Yok) Türkçe

0Namaz Vakti 2.1

Freeware (Yok) Türkçe

4Portable Bookmarks 2.6

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5FlashGot 1.5.6.8

Ücretsiz Ingilizce