Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Panda Antivirus Pro 2012 2014

Ana Sayfa > Güvenlik > Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs)


Panda Antivirus Pro 2012
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:94.6 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:30 Gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Panda Antivirus Pro 2012, yılların verdiği tecrübesiyle, güçlü güvenlik çözümleri ortayan kolay Panda Antivirüs'ün, yeni teknolojileriyle ortaya koyduğu güçlü bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım kullanıcılarına artık tüm virüsleri, casus yazıl

İnceleyen: beytepe

31-05-2011

Panda Antivirus Pro 2012, yılların verdiği tecrübesiyle, güçlü güvenlik çözümleri ortayan kolay Panda Antivirüs'ün, yeni teknolojileriyle ortaya koyduğu güçlü bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım kullanıcılarına artık tüm virüsleri, casus yazılımları ve her türden korsan saldırılarını unutacakları sözünü veriyor!

Yeni Panda Antivirus Pro 2012, kolay kullanımı ve sezgisel koruma özelliği ile öne çıkıyor. Kolayca yüklenebilen yazılımın en büyük iddiası virüsleri, casus yazılımları rootkitleri, korsan saldırıları, online sahtekarlık ve kimlik bilgilerinizin çalınması gibi durumları tümüyle unutacak olmanız.

Bu yazılımla birlikte; yazışmalarınızı, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı, banka ve internet üzerinden alışveriş işlemlerinizi güven içinden yapabilir, internet ortamında rahatça sörf yapıp beğendiğiniz tüm blog sayfalarınızı endişelenmeden okuyabilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri :
 • Yazılım sahip olduğu virüs-algılama veritabanı ile günümüze kadar tespit edilmiş tüm zararlıları tespit ederek bunları sisteminizden temizleyebilmektedir.
 • Günümüze kadar tespit edilmemiş, yeni yazılan zararlılara karşı da sahip olduğu TruPrevent Teknolojisi ile karşı koyabilmekte, bu zararlıları sezgisel olarak algılayıp yok edebilmektedir.
 • Genelde virüsten koruma yazılımlarında bulunmayan bir Güvenlik Duvarına da sahiptir. Bu güvenlik duvarı sayesinde tüm internet solucanlarına ve korsan saldırılarına karşı koyabilmektedir.
 • Yazılım virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, internet solucanlarına, klavye kayıt tutucularına, rootkitlere, botlara yani aklınıza gelebilcek her türden zararlıya karşı etkin önlemler alabilmektedir.
 • Yazılım anlık yazışma yazılımlarından MSN Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger ve AOL yazılımlarının tüm hareketlerini izleyerek güvenlik riski oluştuğunda müdahale edebilmektedir.
 • WiFi Monitor'ü sayesinde kablosuz ağlar üzerinden gelebilecek saldırıları önleyebilmektedir.
 • Anti-Phishing Filter aracı sahte e-postalar ile internet üzerinden yapılan sahtekarlık girişimlerini de başarıyla engelleyebilmektedir.
 • Anti-Banking Trojan Engine aracı ile internet üzerinden yaptığınız banka işlemlerini ve alışverişlerinizi güven içinde yapabilmenizi sağlamaktadır.
 • Ödül kazanmış Anti-Rootkit teknolojisi ile sessizce sisteminize sızmaya çalışan bu araçları da engelleyebilmektedir.

  Editörün Yorumu :
 • Yaklaşık 10 yıldır yazılım dünyasının içinden birisi olarak özellikle güvenlik yazılımlarının performansları konusuna hep ilgili kalmışımdır. Hem kişisel bilgisayarımın hem çevremdeki arkadaşlarımın, hem de siz değerli innDir.com kullanılarının güvenliği için bu konularda araştırmalar yaparak, tanıttığım yazılımları birebir kullanarak test ederim. Panda Antivirus Pro 2012 konusunda lafı hiç uzatmadan sizinle açık fikrimi paylaşmak isterim; bu yazılımın en önemli ve onu rakiplerinden ayıran en önemli farkı bence sisteminizdeki zararlıları yok ederken bunu dosyalarınızı silmeden, yani zararlıları sisteminize zarar vermeden, size veri kaybı yaşatmadan yapmasıdır. 10'dan fazla virüsten koruma yazılımını uzun süreler dönüşümlü olarak kullanmış bir editör olarak bu alanda Panda'ya rakip tanımıyorum.
 • Gelelim hep şikayet edilen Panda'nın sistem kaynaklarını sömürme konusuna, benim Panda'da geçmiş yıllardaki en büyük eksisi olarak gördüğüm konu da buydu. Lakin artık böyle bir sorunu kalmamış ve giderek bu konuda iyileştirmeler yapıyorlar. Evet bir NOD32 gibi değil hala ama kullandığı sistem kaynakları sizi eskisi gibi sıkıntıya sokmayacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Kısacası Panda şu haliyle ev kullanıcıları için rahatlıkla ve güven içinde kullanılabilecek başarılı bir güvenlik çözümü.

  Not:Yazılımın deneme sürümünü 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Panda Antivirus Pro 2012 indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 61735
  Bu ay 378
  Bu hafta 54
  Bugün 0

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Popüler

  ESET NOD32 Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  avast! Pro Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  Panda Antivirus Pro 2012

  Kullanım Kısıtlamalı

  AVG AntiVirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  HitmanPro

  Kullanım Kısıtlamalı

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Yeniler

  4HitmanPro ( 64-bit ) 3.7.9.232

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  3PCKeeper 2.2.262

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Nano Antivirüs 0.28.2.60881

  Ücretsiz Ingilizce

  4Anvi Smart Defender 2.2

  Ücretsiz Ingilizce

  5360 Internet Security 4.9.0

  Ücretsiz Ingilizce

  4herdProtect 1.0.3.9 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Baidu Antivirus 5.0.3

  Ücretsiz Ingilizce

  4Ashampoo Anti-Virus 1.0.8

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Kaspersky Anti-Virus 2015 15.0.1.415

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce