Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

OGame SpeedSim 0.9.8.1b

Ana Sayfa > Oyun > Yamalar


OGame SpeedSim
Lisans:Ücretsiz
Boyut:323 KB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Dünyaca ünlü bu oyundaki savaşlarınızı bu program ile planlayabilirsiniz. Herhangi bir gezegen ya da ordu ile savaşa girmeden önce gemilerinizi ve karşı tarafın gemilerini bu programa girerek sonucu savaşa başlamadan önce görebilirsiniz.

İnceleyen: YodaJedi

30-07-2007

Dünyaca ünlü çevrimiçi tarayıcı tabanlı OGame uzay strateji oyununu sadece ülkemizde 150.000'den fazla kişi oynuyor. Dünyaca ünlü bu oyundaki savaşlarınızı bu program ile planlayabilirsiniz. Herhangi bir gezegen ya da ordu ile savaşa girmeden önce gemilerinizi ve karşı tarafın gemilerini bu programa girerek sonucu savaşa başlamadan önce görebilirsiniz. Böylece savaşın galibinin kim olacağını, çıkabilecek harabe oranını, kaybedeceğiniz üniteleri vb. birçok bilgiyi bu simulatör sayesinde birkaç saniye içinde alabilirsiniz.

Üreticiye Göre Simülatör:
SpeedSim , OGame'in vazgeçilmez yardımcı programları olan simülatörlerden başarılı bir tanesidir.

Saldırı ve savunmalarda olası sonuca yaklaşık olarak verdiği raporlar, size stratejinizi belirlemenizde yardımcı olurlar.

Programdaki ilgili boş alanlara saldıran ve savunan tarafın gemilerini, savunma gereçlerini ve bazı araştırma tekniği kademelerini yazarsınız ve saldırıyı simüle ettirirsiniz. Size olası sonucu bir rapor halinde verir.

Bu raporda tarafların kayıpları ve bu kayıplardan oluşacak Harabe Alanı olur. Ayrıca alanın büyüklüğüne göre Ay oluşma ihtimali de belirtilir.

SpeedSim Özellikleri:
 • Üreticinin yaptığı teste göre AMD Athlon, 600MHz, 384MB RAM bir bilgisayarda 10k* komuta gemisine karşı, 10k* komuta gemisi simule edildiğinde SpeedSim tam olarak 100 similasyonu 15.8 saniyede tamamlayabilmektedir. (*10k=10000)
 • SpeedSim ile gemilerinizin uçuş sürelerini ve toplamda taşıyabilecekleri malları, uçuş yakıtlarınıda hesaplayabilirsiniz.
 • SpeedSim'de similasyon devam ederken eklemeyi unuttuğunuz gemileri ya da yanlış girdiğiniz herhangi bir veriyi tekrar girmeniz için similasyonu iptal edebilirsiniz.
 • SpeedSim'in savaş simulasyonu OGame'de test edilmiştir ve simulasyon %100 birebir olarak tutmaktadır.
 • Gemilerinizi, araştırmalarınızı, gezegenlerinizi sürekli olarak tekrar tekrar girmenize gerek olmadan simulatörün kayıt sistemi sayesinde sürekli olarak hatırlanır, değiştirmek istediğinizde direk olarak değişen geminizi yazıp tekrar "Save-Kaydet" tuşuna basmanız yeterlidir.
 • SpeedSim tıpkı OGame'de olduğu gibi size ayrıntılı savaş raporları sunabilir.
 • SpeedSim'i sadece belirli bir görüntüde oynamanıza gerek yoktur isterseniz arayüzleri değişebilir. Ancak innDireceğiniz programın içinde arayüz gelmeyecektir arayüz innDirmek için buraya tıklayınız.

  Arayüz yükleme
  1. Arayüzleri SpeedSim programına entegre etmek için innDirdiğiniz arayüz dosyasını SpeedSim klasörünün içine kopyalayın.
  2. SpeedSim programını açıp ardından "Arayüz" tuşuna tıklayarak istediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

  NoT : Türkçe yamayı kurmak için aşağıdaki işlemleri sırasıyla takip ediniz.

  1. Speedsim'i innDirdikten sonra bir klasöre açın. Ardından dil dosyasını innDirin.
  2. Dil dosyasını Speedsim klasörünün içine kopyalayın.
  3. Speedsim programını açıp yukarıdaki dil menüsünden Türkçe'yi seçin. Program tamamen Türkçe hale gelecektir.

  OGame SpeedSim Türkçe Dil Dosyası
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri OGame SpeedSim indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 9385
  Bu ay 205
  Bu hafta 61
  Bugün 0