Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Mr. Captor (Türkçe Yama) 3.50

Ana Sayfa > Araçlar > Program Yamaları


Mr. Captor (Türkçe Yama)
Lisans:Ücretsiz
Boyut:10 KB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Mr. Captor ile bilgisayarınızdaki pencerelerin, menülerin, imleçlerin, renklerin, DVD ve medya oynatıcıların, DirectX/Direct3D oyunların, Flash slayt gösterilerinin, uzun web sayfalarının, PDF ve DOC'ların ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz.

İnceleyen: Ali K.

19-05-2009

Mr. Captor ile bilgisayarınızdaki pencerelerin, menülerin, imleçlerin, renklerin, DVD ve medya oynatıcıların, DirectX/Direct3D oyunların, Flash slayt gösterilerinin, uzun web sayfalarının, PDF ve DOC'ların ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Yakaladığınız bu görüntüleri BMP, JPEG, PNG, GIF, ICO vb. çeşitli grafik biçimlerinde kaydedebilirsiniz. Ayrıca yazılım; EXE, DLL, SCR, OCX dosyalarından resimleri seçip çıkartabiliyor.

Türkçe Kullanım Hakkında:

İnnDirdiğiniz dosyayı herhangi bir konuma açıp, içinde bulunan 'Turkish' ve 'Turkish.tip' dosyasını kopyalayıp, programın kurulu olduğu C:Program FilesFox MagicMr. Captor 3.50 dizinine yapıştırın. Daha sonra programı açıp 'Options > Prefences'e tıklayın. Gelen pencereden de 'Other'a tıklayıp alt kısımda yer alan dil seçeneğinden 'Turkish'i seçip 'Tamam' tuşuna bastığınızda program Türkçe olur.

Program hakkında detaylı bilgi ve inndirmek için buraya tıklayınız.

Bu programın Türkçe dil dosyası innDir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Mr. Captor (Türkçe Yama) indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 936
Bu ay 10
Bu hafta 0
Bugün 0