Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Moshe Koruyucu 1.0

Ana Sayfa > Güvenlik > Ebeveyn Kontrolü


Moshe Koruyucu
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:3.2 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:30 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:fikretba
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista/7
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Çocuklarınızın bilgisayar başında nasıl vakit geçirdiğini, zararlı içeriklere erişip erişmediğini, kimlerle ne konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Eşiniz, kız arkadaşınız, nişanlınız bilgisayar başında neler yapıyor,rahatsız eden var mı öğrenebilirsiniz.

İnceleyen: fikretba

30-06-2011

Eskiden çocuklarımızı öğlenleri sokağı çıkarırdık çocuklarda istedikleri gibi eğlenirlerdi. Bizde onları korumak için yanlarında dururduk. Artık teknoloji ilerledi ve herkes zamanının çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyor. İnternet artık her evde var. Genelde çocuklar bilgisayar başına geçtiğinde onları sürekli takip edemiyoruz, bilgisayar başında acaba ne yapıyorlar. Gerçekten araştırma mı yoksa sosyal paylaşım sitelerinde kötü içerikleri mi görüyorlar?

Daha çok değil 2 hafta evvel bütün herkes tavşanı öldüren kızı izlemiştir. Peki daha taptaze beyinleri olan bu çocuklarımızı nasıl kontrol edeceğiz. Kötü siteleri engelleyebiliriz. Sosyal sitelerden uzak tutacağız. Ama nereye kadar koruyabiliriz. Gerekli bilgiyi de çocuklarımıza aşılatacağız.
Eğer çocuklarımızı bilgisayarda girdiği yerleri görürsek uyarabiliriz. İşte bu noktada size yardımcı olması açısından bu programı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz 1 ay kullanın
Çocuklarımıza güven duymalıyız ki güven duygusunu kavrayabilsinler. Peki güven duyacağız ama bu onları takip etmeyeceğiz anlamına gelmez. O internetteyken siz işinizi yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde de ister telefonunuzdan maillerinize bakarak ister bilgisayarınızdan isterse ftp depolama araçlarından da takip edebilirsiniz. Bu kayıt edilen bilgiler tamamen şifreli bir şekilde bilgisayarınızda kayıtlıdır.

Programın Teknik Özellikleri
1. Klavyeden girilen harf sayısını belirleyebilirsiniz. Bu klavyede basılan her tuş adedini belirler. Ortalama 500 standart bir değerdir.
2. Eğer bilgisayarınızda 2 kullanıcı varsa mesela Aile ve Misafir adında iki kullanıcı varsa ve amacınız bu misafir kullanıcısını takip etmek ise ayarlardan sadece bu kullanıcı diyerek sadece misafir kullanıcısını takip edebilirsiniz veya her iki kullanıcıyıda takip edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken konu ise eğer iki hesabı da kontrol etmek istiyorsak Yönetici yetkisi hangi kullanıcı ise o kullanıcı da program ayarlarını yapılandırmamız gerekir. Ve ayarlardan da bilgisayardaki bütün kullanıcıları seçmeniz gerekmektedir.
3. Ayarlar çalıştığında ekranda göster seçeneğini kapattığınızda bir daha ayarlar ekranı açılmamaktadır. Bu seçeneğinin amacı biz ayarları yapılandırdıktan sonra bir daha kimsenin bu ayarlar penceresini bir daha açmaması için tasarlanmıştır. Bu güvenlik seçeneği ile tamamen ayarlar menüsü gizlenmektedir. Ayarlara giriş için şifre seçeneği vardır. Ama şifrenin tahmin edilme olasılığını da devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçeneği yanlışlıkla işaretlediğinizde bilgi@basgul.com mail atmanız yeterlidir.
4. Saatin yanında programımızın gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu o bilgisayarın gözlendiğini belirterek bilgisayarı kullananı bu sayede uyarabilirsiniz. Ya da bu seçeneği kapatıp gizlice takip edebilirsiniz.
5. Bilgisayar her açılışında çalışsın seçeneğini de istediğiniz zaman programı durdurabilir istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.
6. Çok dilli seçeneği ile istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
7. Ekran görüntüsünü her 30 - 360 sn arasında ekran görüntüsünü tam ekran veya o açık olan pencerenin görüntüsünü almasını sağlayabilirsiniz.
8. Güvenlik penceresinde programın giriş kısmına şifre koyulmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçenek muhakkak işaretli olmalı ve bir şifre belirlemelisiniz. Yine güvenlik penceresinde bulunan saatin yanında gizlediğiniz programı tekrar açmak istediğinizde kullanmanız gereken tuş kombinasyonlarını belirleyebilirsiniz.
9. Gönderim Yöntemi ile Mail+FTP+bilgisayarda belirttiğiniz bir klasör verileri alınmasını sağlayabilirsiniz. Mail sunucunuz yok ise çok düşük fiyata mail sunucu alabilirsiniz. www.superonline.com www.natro.com gibi bir çok mail sunucu hizmeti veren firmalardan faydalanabilirsiniz. Çok düşük ücretli olan bu mail sunucularda yaşadığınız sorunlarda bir muhattap bulabiirsiniz. Veya ücretsiz bu desteği veren www.gmail.com servisinden de faydalanabilirsiniz. Eğer mail sunuculardan faydalanmak istemezseniz bile bilgisayarınızdan şifreli dosyaları raporlama bölümünden takip edebilirsiniz. Veya FTP alanına sahipseniz bilgilerinizi buradan da takip edebilirsiniz.

Pro versiyonunda çocuklarınız evde yanlız mı? Laptop kamerasını kullanarak o anki görüntüleri de görmeyi sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz internet' te sesli sohbet mi yapıyor? Peki ne konuşuyor ya da ortamda ne oluyor ortamı mı dinlemek istiyorsunuz bizimle irtibata geçin bilgi@cagyazilim.com
Raporlama
Bilgisayarda yapılan kayıtları ayarlardan "Kayıtları Göster" butonuna tıklayarak erişebilirsiniz. Veya takip programına sağ tıklayarak da "Raporları Göster" seçip açabilirsiniz. Raporlama modülünü diğer açma yöntemi içinse mailinize lisans ile ilgili mailden bakabilirsiniz. Kayıt edilen resim ve yazılar şifrelidir.Raporlamaya eğer saatin yanında gizli değilse saatin yanındaki iki insan simgesine tıklayarakta erişebilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Moshe Koruyucu indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 2855
Bu ay 27
Bu hafta 5
Bugün 0

Ebeveyn Kontrolü Popüler

Anti-Porn

Kullanım Kısıtlamalı

Rtük Filtre

Ücretsiz

Power Spy

Özellik Kısıtlamalı

ErtemSoft Antiporn

Kullanım Kısıtlamalı

E-Filtre

Özellik Kısıtlamalı

Verity

Ücretsiz

Family Cyber Alert

Kullanım Kısıtlamalı

AKINSOFT FilterPlus 2

Özellik Kısıtlamalı

Ebeveyn Kontrolü Yeniler

5Kurupira Web Filter 1.0.39

Ücretsiz Ingilizce

4System Surveillance Pro 7.2

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

3KidZui 6.0.212

Ücretsiz Ingilizce

5HomeGuard Activity Monitor 1.9.2

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

3CamBlocker 1.2.0.4

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

0Kidlogger 5.8.1

Ücretsiz Türkçe

0Muhbir 1.0.1

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3N-Tap Bilgisayar Takip Sistemi V5

Özellik Kısıtlamalı Türkçe