Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Meditek Kroki Editörü 1.1.4.12

Ana Sayfa > Grafik - Resim > Çeşitli


Meditek Kroki Editörü
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:4.3 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yazıcı çıktısı Meditek Filigranlıdır.
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:abidinozler
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Kroki Editörü, acil durum tahliye planlarını kolayca çizebilmeniz için geliştirilmiş bir vektörel çizim programıdır.

İnceleyen: abidinozler

07-12-2014

Kroki Editörü, acil durum tahliye planlarını kolayca çizebilmeniz için geliştirilmiş bir çizim programıdır. Kütüphanesinde yer alan hazır şekil ve simgeler sayesinde çizim süreci sizi yormaz. Siz sadece hangi şeklin çizilmesini istediğinizi seçersiniz, Kroki Editörü sizin için çizimi gerçekleştirir. Başka programlarda saatlerce uğraştığınız çizimleri, Kroki Editörü ile dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Kroki Editörü, çizim alanını katmanlara (layer) ayırarak kullanır ve vektörel çizimler yapar. Diğer gelişmiş vektörel çizim programlarının aksine Kroki Editörünü kullanabilmek için herhangi bir eğitim almanız veya çizim programları hakkında tecrübeli olmanız gerekmez. Temel şekil ve simgeler, sizin seçiminize göre otomatik hesaplanır ve çizilir. Size sadece yerleştimek, boyutlandırmak kalır.


Kroki Editörü ile Neler Yapabilirsiniz?
  • Örnek çizim kütüphanesinden bitmiş bir krokiyi seçip sadece üzerinde düzenlemeler yaparak çiziminizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz.
  • Çizim ekranı A boyutlu (A3, A4 vs) çıktılara en uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Sizin tekrardan sığdırma vs. gibi işlemlerle uğraşmanız gerekmez.
  • Tahliye planlarında bulunması gereken simgeler hazır olarak sunulmuştur ve sadece çift tıklayarak çizime ekleyebilirsiniz.
  • Bir kroki üzerinde olması gerekebilecek tüm temel şekiller hazır olarak tanımlanmıştır. Siz çizmek için uğraşmazsınız, sadece seçersiniz.
  • Kroki Editörü katmanlı (layer) çizimleri destekler. Çok katlı bina krokilerini tek ekranda tasarlayabilir, çıktı alırken katmanları görünmez yaparak her katı ayrı ayrı yazdırabilirsiniz.
  • Acil durum telefonları tablosu, pusula gibi standart çizimler de hazır olarak bulunmaktadır. Siz ayrıca bunları çizmek için uğraşmazsınız.
  • Çıktı alacağınız her kağıt boyutu için ayrı ayrı çizim yapmanız gerekmez. Kroki Editörü ile yaptığınız çizimler yazıcınızdaki kağıda otomatik olarak sığdırılır.
  • Bilgisayarnızda kayıtlı resim, simge, işaret levhası, firma logosu gibi görsel öğerleri krokiye ekleyebilir, kendinize özgü tasarımlar hazırlayabilirsiniz.
  • Yaptığınız çizimlerin grafik ortamı ne kadar zengin olursa olsun, varsayılan kayıt dosyası metin tabanlı xml dosyadır ve bilgisayarınızda çok az yer kaplar.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Meditek Kroki Editörü indir
 
Etiketler:
acil durum tahliye planı hazırlama aracıtahliyekrokiacil durumçizim
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 502
Bu ay 34
Bu hafta 13
Bugün 0

Çeşitli Popüler

Picture Doctor

Kullanım Kısıtlamalı

Cover Commander

Kullanım Kısıtlamalı

FastStone Capture (Portable)

Kullanım Kısıtlamalı

SnagIt

Kullanım Kısıtlamalı

Logo Maker

Özellik Kısıtlamalı

The Logo Creator

Kullanım Kısıtlamalı

Surfer

Özellik Kısıtlamalı

Çeşitli Yeniler

4Mosamic 1.3.1

Ücretsiz Ingilizce

4Meditek Kroki Editörü 1.1.4.12

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4JPEGsnoop 1.7.3

Ücretsiz Ingilizce

4Mosaikify 3.0

Ücretsiz Ingilizce

4OCR Professional 3.1

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5GifCam 4.5

Ücretsiz Ingilizce

5ShotFast 1.0

Ücretsiz Türkçe

4Monosnap 3.0.2

Ücretsiz Ingilizce

5Primg Portable 1.2.1.1

Ücretsiz Ingilizce

5Primg 1.2.1.2

Ücretsiz Ingilizce