Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

McAfee SiteAdvisor for Mozilla Firefox 2.6.3

Ana Sayfa > İnternet > Tarayıcı Eklentileri


McAfee SiteAdvisor for Mozilla Firefox
Lisans:Ücretsiz
Boyut:311 KB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Salute
İşletim Sistemi:Windows 98/Me/2000/XP
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: McAfee SiteAdvisor, sizi, casus yazılım, reklam botu, çöp posta, tarayıcı istismarı, virüs, kredi kartı bilgisi gibi önemli bilgilerin çalınması, çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik kopyalanması gibi her çeşit web tabanlı saldırıdan korumaya yardımcı

İnceleyen: Salute

02-08-2007

McAfee SiteAdvisor, sizi, casus yazılım, reklam botu, çöp posta, tarayıcı istismarı, virüs, kredi kartı bilgisi gibi önemli bilgilerin çalınması, çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik kopyalanması gibi her çeşit web tabanlı saldırıdan korumaya yardımcı olan ücretsiz bir ektir. McAfee'nin otomatik test etme yöntemi, web de sürekli devriye gezerek siteleri tarıyor, dosyalar İnnDiriyor, e-posta adresleriyle üyelik isteyen sitelere üye oluyor. Herhangi bir siteye üye olmaya çalıştığınızda, site gezinirken ve dosya innDirirken, SiteAdvisor, size yardım edecek ve kontrolü elinizde tutmanızı sağlayacak.

SiteAdvisor, siteleri kırmızı, sarı, ve yeşil renkte işaretliyor. Eğer yeşil renk gösteriliyorsa tamamen güvendesiniz, sarı renk gösteriyorsa dikkat, site, tarayıcı ayarlarınızı değiştirme gibi bir girişimde bulunmuş olabilir. Eğer renk kırmızı ise, site güvenliğiniz açısından tehlikelidir.

SiteAdvisor, siteleri nasıl test ediyor?

SiteAdvisor mühendisleri tarafından geliştirilen otomatik robotlar, siteleri tarayarak, İnnDirme yaparak, e-posta ile üye olarak, test bilgisayarındaki değişikliklere göre, siteleri test ediyor.

SiteAdvisor ile gezdiğiniz site hakkında kuruluş tarihi, sunucunun bulunduğu ülke, popularite gibi bilgiler yanısıra, bilgisayarınızda izinsiz değişiklik yapma, gönderilen e-postaya cevap verme, siteden İnnDirilen dosyaların güvenliliği, yönlendirilen siteler, rahatsız eden ve otomatik açılan pencere sayısı, üçünçü parti çerezler gibi detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurulumdan sonra...

Kurulumdan sonra tarayıcınız Mozilla Firefox'un sağ alt köşesine McAfee Site Advisor logolu küçük bir çubuk gelecek. Ardından Mozilla Firefox ile girdiğiniz sitenin zararlı olup olmadığını öğrenmek için, bu küçük çubuğun üstüne tıklayıp en üstteki Site Ayrıntılarını Görüntüle tuşuna basarak, anında o sitenin güvenilir olup olmadığına bakabilirsiniz.

Programın Türkçe Karakter sorunu olsa da yaptığı işlerin yanında bu sorunu görmezden gelmemiz hiç de zor olmaz.

Not: Programın Internet Explorer ile çalışan sürümünü indirmek için buraya tıklamanız yeterlidir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri McAfee SiteAdvisor for Mozilla Firefox indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 797
Bu ay 12
Bu hafta 4
Bugün 0

Tarayıcı Eklentileri Yeniler

4Lightbeam for Firefox 1.0.10

Ücretsiz Ingilizce

0Döviz ve Altın Kurları 2.2

Freeware (Yok) Türkçe

0Namaz Vakti 2.1

Freeware (Yok) Türkçe

4Portable Bookmarks 2.6

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5FlashGot 1.5.6.8

Ücretsiz Ingilizce