Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

McAfee AVERT Stinger for W32/Bacalid 3.0.6

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


McAfee AVERT Stinger for W32/Bacalid
Lisans:Ücretsiz
Boyut:1.1 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: McAfee AVERT Stinger aracının W32/Bacalid'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Bacalid ve varyantı olan W32/Bacalid!vcab, W32/Bacalid.2, W32/Bacalid.dr zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger

İnceleyen: beytepe

12-05-2007

McAfee AVERT Stinger aracının W32/Bacalid'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Bacalid ve varyantı olan W32/Bacalid!vcab, W32/Bacalid.2, W32/Bacalid.dr zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.

McAfee AVERT Stinger bir virüs temizleme aracıdır. Kullanıcıların sistemlerine bulaşan popüler virüsleri ve varyantlarını bulma ve silme/temizleme özelliği ile mevcut güvenlik yazılımlarınızın yetmediği zamanlarda oldukça işe yarar bir araçtır. Şu unutulmamalıdır ki bu araç bir AntiVirus yazılımı değildir.

McAfee AVERT Stinger Aracının Kullanımı
*Aracı sisteminize innDirdikten sonra simgesine tıklayarak açıyorsunuz. Kurulum gerektirmediğinden hemen kullanabilirsiniz.
*"Add"(Ekle) ya da "Browse"(Gözat) butonlarına basarak taranmasını sürücü ya da dizinleri seçiyorsunuz. Araç varsayılan olarak C sürücüsünü taramaktadır.
*"Scan Now"(Şimdi Ara) butonuna basarak taramayı başlatabilirsiniz. Araç tarama sırasında bulduğu virüsleri varsayılan olarak "onarma" ayarındadır. "Preferences"(Tercihler)>>"On Virus Detection" bölümünden istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz.

Önemli Uyarı: McAfee AVERT Stinger aracını Windows XP/ME işletim sistemleri üzerinde kullanacak olanlar aracı kullanmadan önce Sistem Geri Yükleme özelliğini devre dışı bırakmalıdırlar.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri McAfee AVERT Stinger for W32/Bacalid indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1224
Bu ay 15
Bu hafta 3
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler