Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

KolayBAR 7.0

Ana Sayfa > İnternet > Tarayıcı Eklentileri


KolayBAR
Lisans:Ücretsiz
Boyut:205 KB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:eGowiCh
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Sunduğu servislerle sörf tecrübenizi bir adım öteye taşır. Birçok arama motorunda (Google, Yahoo, AllTheWEB vb.) en kısa yoldan arama yapmanızı sağlar.

İnceleyen: eGowiCh

07-05-2010

Üreticiden : KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Sunduğu servislerle sörf tecrübenizi bir adım öteye taşır.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • Web Rehberi
  KolayBAR size internetteki en zengin kaliteli Türkçe içeriği kategoriler halinde sunar. Bu içeriğe kolayca sayfaları kapatmadan ulaşmanızı sağlar.

 • Güncel Rehber
  Güncel gerekli bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz bir servistir. Vizyondaki filmler, tiyatro oyunları, güncel anketler, sosyal aktiviteler, güncel duyurular (Sınav sonuçları vb.) ve diğer bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar.

 • Uygulama ve Araçlar
  Web üzerinde faydalı uygulamalar. Sayfa çevrim araçları. Hepsi burada...

 • Entegre Sözlük
  KolayBAR entegre bir sözlüğe sahiptir. İnternette sörf yaparken istediğiniz anda yabancı sayfaları Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olmasanız da sözlüğü kullanabilirsiniz. Hazır bulunan istediğiniz sözlüğü yükleyebilir. Böylece birden fazla dil desteğiyle çalışabilirsiniz.

 • Platform Özelliği
  Aynı sitelerde gezinen insanları bir platform içinde toplamayı sağlayan bir özelliktir. Aynı siteyi gezen dolayısıyla aynı ilgi alanlarına sahip kişiler birbiriyle bu özellik sayesinde sohbet edebilir ya da aktif forum özelliği ile bilgi paylaşımında bulunabilir.

 • Arama Sonuçları Listesi
  KolayBAR üzerinden arama yaptığınızda arama sonuçlarının bir listesi de belirtilen tuşun altında bir liste olarak oluşturulur.

 • RSS Desteği
  İnternet üzerinde RSS desteği olan bütün sayfaların içeriklerini menülerinize ekleyebilir, böylece siteye girmeden güncel içeriğine ulaşabilirsiniz.

 • İzSilici Özelliği
  İnternette gezinirken bilgisayarınızda bıraktığınız izleri siler. Böylece sizden sonra kullananlar sizin nerelerde sörf yaptığınızı hangi programları kullandığınızı öğrenemezler.

 • PopUp Engelleyici
  İnternette gezinirken sizi sürekli rahatsız eden popup pencerelerini engeller.

 • Akıllı Arama Servisi
  İnternette aradığınızı bulmak artık daha kolay. Genel aramalar, resim, dosya, ilan, MP3, sözlük, harita gibi aramaları kolayca sayfa sayfa gezmeden yapmanızı sağlar.

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
 • Canlı TV - Canlı Radyo (Canlı Yayın)
  KolayBAR internet üzerinden canlı TV ve radyo hizmetini en kolay şekilde kullanıcılarına sunar. Tek tuşla internet üzerinden yayın yapan TV ve radyoları canlı olarak izleyebilir ve de dinleyebilirsiniz.

 • Oyun - (BreakForGame.com)
  İnternetten oynanabilen ücretsiz ve eğlenceli birçok oyun ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bölümdür. Sürekli yenilenen ve eklenen oyunlar ile çok çeşitli oyunlara ulaşabilirsiniz.

 • Oyun Alanı
  İnternet üzerindeki en güzel ücretsiz oyunları bir paket halinde size getirir. Keyifli bir vakit geçirmek için her türden flash ve web oyunları hizmetinizde.

  Editörden
  KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Birçok arama motorunda (Google, Yahoo, AllTheWEB vb.) en kısa yoldan arama yapmanızı sağlar. Kaliteli Türkçe içeriklerden oluşan Rehber bölümüyle sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz. Yabancı sitelerin Türkçe'ye çevrilmesi dahil, diller arası tercüme işlemini kolaylaştırır. Sözlük eklentisiyle yabancı kelimelerin anlamlarını sayfadan sadece seçerek öğrenebilirsiniz. İzSilici özelliği internette gezinirken bıraktığınız izleri siler, sizden sonrakiler hangi siteleri gezdiğinizi öğrenemezler. Platform özelliği sayesinde aynı siteyi gezen insanlar ile sohbet edebilir, aktif forumu kullanarak bilgi paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. RSS desteği sayesinde bütün RSS içerikli sitelere abone olabilirisniz. PopUp Engelleyicisi ile rahatsız edici açılan pencereleri engelleyebilirsiniz. Ve daha birçok ek özelliği ile internet kullanımızı çok daha kolay ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri KolayBAR indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 918
  Bu ay 12
  Bu hafta 3
  Bugün 0

  Tarayıcı Eklentileri Yeniler

  4Lightbeam for Firefox 1.0.10

  Ücretsiz Ingilizce

  0Döviz ve Altın Kurları 2.2

  Freeware (Yok) Türkçe

  0Namaz Vakti 2.1

  Freeware (Yok) Türkçe

  4Portable Bookmarks 2.6

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5FlashGot 1.5.6.8

  Ücretsiz Ingilizce