Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Internet Explorer (Mac için) 5.2.3

Ana Sayfa > Mac > İnternet


Internet Explorer (Mac için)
Lisans:Ücretsiz
Boyut:6.7 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:ardatan
İşletim Sistemi:Mac OS X/OS 9.x/OS 8.x
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Dünyanın en çok kullanılan Internet Explorer, Mac OS'e neden yüklenmesin? Microsoft, Mac için de Internet Explorer 5.0'ı dizayn etti. IE'nin yaygın özellikleri Mac'e entegre oldu.

İnceleyen: ardatan

18-08-2007

Dünyanın en çok kullanılan Internet Explorer, Mac OS'e neden yüklenmesin? Microsoft, Mac için de Internet Explorer 5.0'ı dizayn etti. IE'nin yaygın özellikleri Mac'e entegre oldu.

İşte bazı özellikler;
 • Internet Explorer DHTML Platformu
  Web temelli uygulamalarınız için güçlü bir kullanıcı arabirimi oluşturmanıza yarayan DHTML özelliklerini sağlar. Ana Web standartları desteği üzerinde yapılan önemli geliştirmelerle beraber, Internet Explorer 5.0 içindeki geliştirici özelliklerini içerir.

 • Tam CSS Düzey 1 Destek
  Kenarlıklar, dolgular ve şimdi satır içi öğeler için desteklenen kenar boşlukları dahil CSS1 (Basamaklı Stil Sayfaları Düzey 1) için tam destek sağlar. Ayrıca, HTML belgelerinize noktalardan veya kesik çizgilerden oluşan efektler ekler; makaleleri, gazeteler ve dergilerde kullanılan stile uygun olarak yerleştirmenize ve metnin Web sayfalarında dikey olarak görüntülenmesine olanak sağlar.

 • Tam CSS Düzey 1 Desteği
  Standartlara dayanan uygulamalar için geliştirilmiş destek ve kullanıcılar için bilgi sağlayıcı içeriğin geliştirilmesini sağlar. Programlar ve komut dosyalarının, platform ve dil kısıtlaması olmadan, belge içeriğine, yapısına ve stiline erişmelerine ve bunları güncelleştirmelerine olanak veren bir arabirim olan W3C DOM (Belge Nesne Modeli) Düzey 1 ile tam olarak uyumludur.

 • Geliştirilmiş SMIL 2.0 Çalışma Taslağı çoklu ortam desteği
  W3C'de (WWW Konsorsiyum) geliştirilmekte olan eşzamanlı çoklu ortam bütünleştirme dili (SMIL) 2.0 çalışma taslağı için sürekli destek sağlar. En önemli desteği çoğunlukla, komut dosyasına gerek kalmadan, istendiği zamanlarda, resimlerin soluklaşması, silmelerin kullanılarak metin ve ortam öğeleri arasında geçiş yapma ve bir öğeye kademelerden oluşan renkli arkaplan ekleme gibi, süzgeçlerin ve efektlerin kullanımına izin veren geçişler alanında vermektedir.

 • İçeriği kısıtlı IFrames
  IFrames , Web tabanlı e-posta uygulamaları sunmak veya tarayıcı uygulamaları oluşturmak için HTML içeriğini görüntüler. Geliştiriciler, kötü niyetli yazarların kullanıcıları hazırlıksız yakalayacak, e-posta veya içerik temelli saldırılarını başlatmalarını zorlaştırabilir.

 • Fare tekerleği ile ilgili olaylar
  Fare tekerleğinin kullanımına bağlı olarak gerçekleşen bazı yeni olayları tanıtır. Bu olaylar, içerik veya uygulamanızın kullanıcı girişlerine daha iyi tepki vermesini sağlar.

 • XML
  Daha yüksek performans ve güncel XML standart desteği sağlayacak şekilde, Microsoft XML (MSXML) 3.0 desteği içerir.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Internet Explorer (Mac için) indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 7582
  Bu ay 91
  Bu hafta 15
  Bugün 0

  İnternet Yeniler

  4GetFLV (Macintosh) 9.7.3.1

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4Mac Video Downloader 1.0

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3VideoGet for Mac (Macintosh) 6.0

  Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

  4SeaMonkey (Macintosh) 2.17.1

  Ücretsiz Türkçe

  4FileZilla (Macintosh) 3.5.2

  Ücretsiz Türkçe

  4JAlbum (Mac OS X) 10.10.7

  Ücretsiz Türkçe

  3Quickie Web Albums (Macintosh) 4.4.0

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Miro (Mac OS) 6.0

  Ücretsiz Ingilizce

  3Classic FTP (Macintosh) 2.15

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce