Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

İcraPro (İcraProffessional) 5.6

Ana Sayfa > İş - Ofis > Sektörel


İcraPro (İcraProffessional)
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:12.7 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:imparator
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: İcraPro (İcraProfessional); bireysel ve kurumsal hukuk bürolarının icra takipleri sırasındaki tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmış ve 'kağıtsız ofis' ortamını hedefleyen bir icra takip yazılımıdır.

İnceleyen: imparator

16-11-2007

Üreticinin Açıklaması : İcra takiplerinde, bazı hukuki süreçler kaçırılabilmekte, yanlış hesaplamalar yapılmakta ve dosyalarının doğruluğunu sürekli olarak adliyelerdeki dosyalar kontrol edilerek sağlanmaktadır. İcraPro yazılımıyla, hukukçular icra takiplerini artık dosya üzerinden takip etmemektedirler. İcraPro yazılımıyla, hukukçuların icra takiplerini süreç atlamadan, hatasız, eksiksiz ve zamanında gerçekleştirebilmesi, böylece bazı temel maddi kayıpların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Yazılımın yaptığı uyarılarla da gerekli hukuki süreçleri kaçırmamaları sağlanmaktadır.

İcraPro (İcraProffessional), bir icra davaları takip yazılımı olarak, bireysel hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımıdır.

İcraPro yazılı evrak ve daktilo kullanımını kaldırarak kağıtsız ofis ortamını oluşturmayı amaçlamaktadır. Davacının avukata başvurusundan davanın adliyeye intikal edişine kadar tüm süreçler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Böylece bilgilerin tekrarlı olarak girilmesi engellenerek zamandan ve işgücünden önemli ölçüde kazanım sağlanmaktadır.

Ayrıca programı kullanan hukuk büroları, farklı yetki seviyelerine göre kullanım izni verilebilmekte, her bir kullanıcının programda kullanabileceği bölümler belirlenebilmektedir. Yapılan tüm işlemler takip edilebilmekte ve bu durum ayrıntılı olarak raporlanabilmektedir.

Bu sürüm, İcraPro’nun sınırsız sayıda borçlu girişine olanak veren, arayüz tasarımı yenilenmiş ve otomatik güncelleme yapabilen YTL ile uyumlu son sürümüdür.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri İcraPro (İcraProffessional) indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 664
Bu ay 16
Bu hafta 7
Bugün 0

Sektörel Yeniler

3Follow Station - Playstation Takip Otomasyonu 1.0.0

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4BorsaMax 2.1

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4Poliçe Tescil Takip Programı 3.8

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4ALRAISOFT Ön Muhasebe Programı 2

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Gazete Abone Takip Programı 6.3

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Trafik Tescil Formu 3.2

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4Diş Klinik Yönetim 7

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Su Tüp Takip Programı 1.1

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Paket Servis Programı 1.1

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe