Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Gom Player Türkçe Yama 2.1.26X

Ana Sayfa > Ses - Video > Ses/Görüntü Oynatıcılar


Gom Player Türkçe Yama
Lisans:Ücretsiz
Boyut:590 KB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:maliyeci
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Bu yama programın 2.1.x üstü sürümlerini Türkçeleştiren yamadır.

İnceleyen: maliyeci

25-11-2009

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Bu yama programın 2.1.x üstü sürümlerini Türkçeleştiren yamadır.

Yenilikler:
 • Bazı çeviri hataları giderildi
 • Temada Türkçeleştirmesi eksik olan kısımlar tamamlandı
 • Menülerdeki çeviri hatasıdan kaynaklanan sorun giderildi.

  Çözücü Bulucu
  GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

  Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
  İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

  Güçlü Alt Yazı Desteği
  GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

  Kullanışlı Çalma Listesi
  GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

  Önemli Not:Bu yamayı kullanabilmeniz için programın aslının sisteminizde yüklü olması gerekmektedir. Program hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve programın aslını indirebilmek için lütfen buraya tıklayınız.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Gom Player Türkçe Yama indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 32138
  Bu ay 568
  Bu hafta 123
  Bugün 0

  Ses/Görüntü Oynatıcılar Popüler

  Ses/Görüntü Oynatıcılar Yeniler

  5Türkçe Seslendir 0.8

  Ücretsiz Türkçe

  3Calaym 1.03

  Ücretsiz Ingilizce

  4EDM2014 Video Player 3.0.10

  Ücretsiz Ingilizce

  5Metal Player 4.1.4.0

  Ücretsiz Ingilizce

  0Shaund 1.0.6

  Ücretsiz Türkçe

  5Spotify 0.9.12.10

  Ücretsiz Türkçe

  4ROX Player 1.431

  Ücretsiz Ingilizce

  4Wondershare Player 1.6.0

  Ücretsiz Ingilizce

  5BZR Player 1.0.3

  Ücretsiz Ingilizce

  0AR DreamBOX TV Live 1.1.10

  Ücretsiz Türkçe