Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Free Java Ray Tracer 1.0

Ana Sayfa > Hazır Kodlar > Diğer


Free Java Ray Tracer
Lisans:Ücretsiz
Boyut:80 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:muratsivas
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Işın Tarama (Ray Tracing) 3 boyutlu görüntüler oluşturmada kullanılan bir tekniktir. Bu programın açık kaynak kodunu inceleyerek ışın taramanın temellerini, ışın taramada kullanılan temel matematiği öğrenebilirsiniz.

İnceleyen: muratsivas

11-05-2010

Işın Tarama (Ray Tracing) 3 boyutlu görüntüler oluşturmada kullanılan bir tekniktir. Bu programın açık kaynak kodunu inceleyerek ışın taramanın temellerini, ışın taramada kullanılan temel matematiği öğrenebilirsiniz.

Ayrıca görsel olarak da basit 3 boyutlu zeminler oluşturabilirsiniz. Ekranda hazır olarak verilen koordinatlar üzerinde oynayarak yeni zeminler oluşturabilirsiniz.

Arşivi indirin ve 'Buraya Çıkar' seçeneği ile açn. Sonra dist dizinine girin. Bu dizinde yer alan tracer.jar adlı dosya uygulama dosyasdır. Bu dosyaya çift tıklayın ya da runbat adlı dosyayı run.bat olarak adlandırın ve üzerine çift tıklayın. Eğer java ile ilgili bir sorununuz yoksa program açılacaktır.

Eğer javanız yoksa buradan ücretsiz innDirebilirsiniz.

Notlar;
Bu program eğitim amaçlı hazırlanmış, ücretsiz, açık kaynak bir programdır. Bu uygulamayı kullanarak profesyonel, animasyonlu 3 boyutlu görüntüler hazırlayamazsınız. Eğer programlama deneyiminiz varsa src dizinlerini inceleyerek daha etkili bir program yazabilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Free Java Ray Tracer indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
3/5
Toplam 549
Bu ay 5
Bu hafta 1
Bugün 0

Diğer Yeniler