Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Fotobounce 3.2.1

Ana Sayfa > İnternet > Dosya Paylaşımı


Fotobounce
Lisans:Adware
Boyut:14.5 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Fotoğraf anılarınızı Fotobounce ile saklayın. Eğer sosyal paylaşım sitelerine (Facebook, Flickr) çektiğiniz tüm fotoğrafları paylaşıyorsanız, Fotobounce ile masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan programı yöneterek yalnızca paylaşmak istediğiniz fotoğr

İnceleyen: Ali K.

11-03-2011

Fotoğraf anılarınızı Fotobounce ile saklayın. Eğer sosyal paylaşım sitelerine (Facebook, Flickr) çektiğiniz tüm fotoğrafları paylaşıyorsanız, Fotobounce ile masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan programı yöneterek yalnızca paylaşmak istediğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotobounce ile arkadaşlarınız ya da aileniz ile bir ağ oluşturabilirsiniz. Gelişmiş fotoğraf düzenleme tekniğiyle fotoğraflarınızı etiketleyip zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza Fotombile kullanarak uzaktan bir iPhone ya da Blackberry telefondan da erişebilirsiniz.

Program içinnden Facebook ve Flick'e doğrudan bağlantı var. Bu iki siteye tıkladığınızda program içinnden açılan pencere yoluyla kullanıcı adı ve parolanızı girerek erişim sağlayabilirsiniz.

Örneğin, çalıştığınız kamu ya da özel şirkette bu sitelere erişim yasaksa buradan giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz. Fotobounce ile arkadaşlarınız ve ailenizle özel ağ kurarak resim paylaşımı da yapabilirsiniz.

iPhone, iPod ya da Blackberry ile fotoğraf kütüphanenize göz atabilir, hareket halindeyken fotoğralarınızı arkadaş ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Fotobounce'den yükleyip etiketlediğiniz fotoğraflarınızı tekrar etiketleme yapmanıza gerek kalmayarak hem zamandan kazanmış olur hem de hızlı işlem yapmış olursunuz.

Fotoğraflar üzerinde döndürme, kırpma, büyütme ve küçüktme yapılabilir.

Fotomail etkin hale getirildiğinde fotoğraflarınızı doğrudan sisteme dahil edip ve nerede olursa olun takip edebilirsiniz.

Windows ve Macintosh üzerinden Facebook ve flickr'e program içinnden doğrudan erişip, fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ayrıca sadece bu kadar da değil.

Notlar:
 • Programın kurulabilmesi için bilgisayarınızda Adobe AIR programının en son sürümünün yüklü olması gerekir. Eğer yüklü değilse ve program hakkında bilginiz yoksa buradan bilgi alıp, yükleyebilirsiniz.
 • Program kurulduktan sonra Help > Online help'e tıkladığınızda program hakkında çevrimiçi yardım alırsınız. Örneğin program nasıl kaldırılır'ın cevabı orada yazıyor. Ayrıca eğitim videolarına da göz atabilisiniz.

  Reklam hakkında:
  Programın inndirdiğiniz sürümü Reklam desteğiyle birlikte gelmektedir. Hemen üst kısımda çeşitli banner (bant reklamlar) görürsünüz. Bundan dolayı ücretsizdir. Eğer reklamsız istiyorsanız o zaman 49$ ödemelisiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Fotobounce indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  3/5
  Toplam 470
  Bu ay 5
  Bu hafta 0
  Bugün 0

  Dosya Paylaşımı Popüler

  BearShare

  Ücretsiz

  Ares

  Ücretsiz

  FrostWire

  Ücretsiz

  µTorrent

  Ücretsiz

  Cabos

  Ücretsiz

  uTorrent

  Ücretsiz

  Dosya Paylaşımı Yeniler

  4TorrentRover 0.22.11 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Free Music Downloader 1.58

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati Portable 1.99.1

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati 1.99

  Ücretsiz Ingilizce

  4Dropbox 3.0.5

  Ücretsiz Ingilizce

  4µTorrent 3.3 Yapı 29677

  Ücretsiz Türkçe

  5FrostWire 6.0.3

  Ücretsiz Türkçe

  5StrongDC++ 2.42

  Ücretsiz Ingilizce

  4BitComet 1.37

  Ücretsiz Türkçe

  5BearShare 11.0.0.133554

  Ücretsiz Türkçe