Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Fotobounce (Macintosh) 3.2.1

Ana Sayfa > Mac > İnternet


Fotobounce (Macintosh)
Lisans:Adware
Boyut:32 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Mac OS X
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Fotoğraf anılarınızı Fotobounce ile saklayın. Eğer sosyal paylaşım sitelerine (Facebook, Flickr) çektiğiniz tüm fotoğrafları paylaşıyorsanız, Fotobounce ile masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan programı yöneterek yalnızca paylaşmak istediğiniz fotoğr

İnceleyen: Ali K.

11-03-2011

Fotoğraf anılarınızı Fotobounce ile saklayın. Eğer sosyal paylaşım sitelerine (Facebook, Flickr) çektiğiniz tüm fotoğrafları paylaşıyorsanız, Fotobounce ile masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan programı yöneterek yalnızca paylaşmak istediğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotobounce ile arkadaşlarınız ya da aileniz ile bir ağ oluşturabilirsiniz. Gelişmiş fotoğraf düzenleme tekniğiyle fotoğraflarınızı etiketleyip zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza Fotombile kullanarak uzaktan bir iPhone ya da Blackberry telefondan da erişebilirsiniz.

Program içinnden Facebook ve Flick'e doğrudan bağlantı var. Bu iki siteye tıkladığınızda program içinnden açılan pencere yoluyla kullanıcı adı ve parolanızı girerek erişim sağlayabilirsiniz.

Örneğin, çalıştığınız kamu ya da özel şirkette bu sitelere erişim yasaksa buradan giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz. Fotobounce ile arkadaşlarınız ve ailenizle özel ağ kurarak resim paylaşımı da yapabilirsiniz.

iPhone, iPod ya da Blackberry ile fotoğraf kütüphanenize göz atabilir, hareket halindeyken fotoğralarınızı arkadaş ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Fotobounce'den yükleyip etiketlediğiniz fotoğraflarınızı tekrar etiketleme yapmanıza gerek kalmayarak hem zamandan kazanmış olur hem de hızlı işlem yapmış olursunuz.

Fotoğraflar üzerinde döndürme, kırpma, büyütme ve küçüktme yapılabilir.

Fotomail etkin hale getirildiğinde fotoğraflarınızı doğrudan sisteme dahil edip ve nerede olursa olun takip edebilirsiniz.

Windows ve Macintosh üzerinden Facebook ve flickr'e program içinnden doğrudan erişip, fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ayrıca sadece bu kadar da değil.

Notlar:
 • Programın kurulabilmesi için bilgisayarınızda Adobe AIR programının en son sürümünün yüklü olması gerekir. Eğer yüklü değilse ve program hakkında bilginiz yoksa buradan bilgi alıp, yükleyebilirsiniz.
 • Program kurulduktan sonra Help > Online help'e tıkladığınızda program hakkında çevrimiçi yardım alırsınız. Örneğin program nasıl kaldırılır'ın cevabı orada yazıyor. Ayrıca eğitim videolarına da göz atabilisiniz.

  Reklam hakkında:
  Programın inndirdiğiniz sürümü Reklam desteğiyle birlikte gelmektedir. Hemen üst kısımda çeşitli banner (bant reklamlar) görürsünüz. Bundan dolayı ücretsizdir. Eğer reklamsız istiyorsanız o zaman 49$ ödemelisiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Fotobounce (Macintosh) indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  3/5
  Toplam 154
  Bu ay 0
  Bu hafta 0
  Bugün 0

  İnternet Yeniler

  4GetFLV (Macintosh) 9.7.3.1

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4Mac Video Downloader 1.0

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3VideoGet for Mac (Macintosh) 6.0

  Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

  4SeaMonkey (Macintosh) 2.17.1

  Ücretsiz Türkçe

  4FileZilla (Macintosh) 3.5.2

  Ücretsiz Türkçe

  4JAlbum (Mac OS X) 10.10.7

  Ücretsiz Türkçe

  3Quickie Web Albums (Macintosh) 4.4.0

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Miro (Mac OS) 6.0

  Ücretsiz Ingilizce

  3Classic FTP (Macintosh) 2.15

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce