Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Flash Bellek Virüs - Trojen Görüntüleme Programı 1.1

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


Flash Bellek Virüs - Trojen Görüntüleme Programı
Lisans:Ücretsiz
Boyut:2.5 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:haldursun
İşletim Sistemi:Windows XP/Vista
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Bilgisayarınızdaki vürüs temizleme programlarına alternatif olarak flash belleklerdeki virüs, trojen veya zararlı programları manuel olarak temizleyebileceğiniz bir program.

İnceleyen: haldursun

24-03-2008

Üreticiden : Bilgisayarınıza herhangi bir flash bellek veya harici disk taktığınızda, eğer güçlü ve güncel bir virüs temizleme programına sahip değil iseniz, takılan bellekteki gizli dosyaları görüntülemek için kullanabileceğiniz bir program.
Flash bellek takıldığı anda ekranımızda seçim yapabileceğimiz bir pencere çıkmakta. Bu esnada eğer bellekte virüs veya trojen var ise "Dosyaları görüntülemek için klasörü aç" denildiğinde veya "bilgisayarım" simgesinden flash belleğe girdiğinizde, bellekteki virüs o anda bilgisayarınıza bulaşır. Bunu engellemek için "İptal" diyerek açılan pencereyi kapatıyoruz. daha sonra masaüstünde simgesi bulunan "Flash Bellek Gizli dosya görüntüleme programı " ile flash belleğin sürücü harfini seçiyoruz ve varsa, buradaki gizli dosyaları siliyoruz. Bu şekilde belleğimiz virüsten temizlenmiş olur.

Not : Flash bellekte kendinize ait gizli dosya var ise buna dikkat etmelisiniz. Bunun dışında tüm gizli dosyaların virüs olması garantisi yoktur.

Her ne kadar bazı dosyaların silinmemesi gerektiğini programda kayıtlı ise de , Harddisk (C:) sürücüsünde bazı gizli dosyaların silinmesi durumunda, işletim sisteminizin tamamen çökebileceğinini de unutmamak gerekir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Flash Bellek Virüs - Trojen Görüntüleme Programı indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 20394
Bu ay 233
Bu hafta 29
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler