Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Elron Bosweb

Ana Sayfa > İş - Ofis > Yönetim - Organizasyon


Elron Bosweb
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:14.5 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:m_umitkaya
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Mart 2006'da çalışmalarına başlanan BOSWEB projesi İpragaz bayileri ile buluşuyor. İleri düzeyde iletişim teknolojileri kullanılarak oluşturulan uygulama öncelik olarak birden çok şubeli yapıya sahip olan bayileri hedefliyor.

İnceleyen: m_umitkaya

13-01-2007

Mart 2006'da çalışmalarına başlanan BOSWEB projesi İpragaz bayileri ile buluşuyor. İleri düzeyde iletişim teknolojileri kullanılarak oluşturulan uygulama öncelik olarak birden çok şubeli yapıya sahip olan bayileri hedefliyor. Son derece titiz sürdürülen proje aşamasından sonra pilot bayilerde denenen uygulama, kullanıcılarından tam not aldı.

Smart Client mimarisi ile nTier yapıda .Net 2.0 ve c# 2.0 kullanılarak geliştirilmiş olan BOSWEB , veritabanı teknolojisi olarak MSSQL kullanmaktadir. Uygulamanın veritabanı ile olan iletişimi XML Webservisleri aracılığı ile yapılmaktadır. İletişim yolu olarak VPN SSL teknolojisi kullanılmış ve bu sayede güvenli bir veri iletişimi sağlanmıştır.

Uygulamanın kurulduğu bilgisayara kesinlikle bir veritabanı kurulmamakta ve kullanıcının yaptığı işlemler, uygulamanın çalıştığı bilgisayara kaydedilmemektedir. Amaç; hırsızlık, yangın v.b. olaylar sonrasında kullanıcının verilerinde, hiçbir şekilde kaybolma olmaması ve verilerin güvenli bir şekilde saklanmaya devam etmesidir. Böylelikle uygulama yeni veya başka bir bilgisayara kurularak kullanımına devam edilebilir. Ayrıca CALLER ID özelliği sayesinde; kullanıcı, arayan numarayı görerek ve abonesini tanıyarak işlemlerini yapabilir. Bu sistem sayesinde işyeri sahipleri BOSWEB ' i internetin olduğu her yerde kullanabilir ve işletmelerinin güncel bilgilerini görebilirler. Ayrıca uygulama, olası bir internet bağlantı sorunu söz konusu olduğunda, program daha önceden hızlı işlem yapmak için, hafızasında tuttuğu abonelere ait bazı bilgileri kullanıma sunarak, işletmedeki aksamaların önünemgeçebilir. Bu hassas veriler bilgisayarlarda şifrelenmiş bir şekilde tutulmakta olduğundan, üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız hale gelmektedir. Kullanıcının sisteme girdiği abone ve sipariş bilgileri, saha ekibinin, üzerinde java uygulaması bulunan cep telefonlarına GPRS Teknolojisi kullanılarak, son derece ucuz maliyetlerle aktarılır. Saha ekibi, yine java uygulaması ile son siparişin durumunu merkeze bildirir. Böylelikle, iş süreci akışı sağlanmış olur.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Elron Bosweb indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 498
Bu ay 6
Bu hafta 3
Bugün 0

Yönetim - Organizasyon Popüler

Üye Takip

Ücretsiz

Prezi

Ücretsiz

2008 Apartman ve Site Yönetim

Özellik Kısıtlamalı

Teklif Programı

Kullanım Kısıtlamalı

EasyStation

Ücretsiz

SitC Site Yönetim Programı

Özellik Kısıtlamalı

Dijital Dernek Programı

Özellik Kısıtlamalı

Hursoft Apartman Yönetim Programı

Kullanım Kısıtlamalı

Kimlik Kartı Tasarım Programı

Kullanım Kısıtlamalı

Yönetim - Organizasyon Yeniler

4M Üye Takip Programı (64-Bit) 1.0.0.0

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4M Üye Takip Programı (32-Bit) 1.0.0.0

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4KitchenHub 1.6.0

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Aml Pages ( Portable ) 9.55

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4EDraw Mind Map 7.9

Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

3JTeklif 0.1.1

Ücretsiz Türkçe

4Prezi 5.2.4

Ücretsiz Ingilizce

0Actfax Server 5.03

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Gözdebil Spor Salonu Otomasyonu

Özellik Kısıtlamalı Türkçe