Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

ESET NOD32 Antivirus (Linux İçin) 4.0.66.0

Ana Sayfa > Linux > Araçlar


ESET NOD32 Antivirus (Linux İçin)
Lisans:Ücretsiz
Boyut:36.7 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Linux
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: ESET NOD32 Antivirus yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. Bilindiği üzere ESET NOD32 Antivirus Windows işletim sistemini kullananlar arasında oldukça yaygın biçimde tercih edilen bir güvenlik yazılımıdır. Özellikle sezgisel tarama

İnceleyen: beytepe

21-04-2011

ESET NOD32 Antivirus yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. Bilindiği üzere ESET NOD32 Antivirus Windows işletim sistemini kullananlar arasında oldukça yaygın biçimde tercih edilen bir güvenlik yazılımıdır. Özellikle sezgisel tarama teknolojisini ortaya çıkaran ilk güvenlik yazılımı olması ve bu özelliği sayesinde henüz tespit edilmemiş zararlıları bile engelleyebilmesiyle ün kazanmış, birçok ödül almış yazılımın üreticisi olan ESET firması Linux için de uyumlu bir sürüm geliştirmiştir.

Linux işletim sistemi her ne kadar Windows işletim sistemi kadar güvenlik riskleri barındıran bir sistem olmasa da mutlaka bir güvenlik yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Son dönemlerde zaten Linux için de yazılan virüs sayısı azımsanmayacak kadar azdır. Bu nedenle gerek masaüstü gerek dizüstü bilgisayarında Linux işletim sistemini kullananlar için ESET NOD32 Antivirus iyi bir güvenlik sağlayıcı olacaktır. Yazılım geliştirilmeye de devam etmektedir.

Linux işletim sisteminin özellikle sistem başlangıcına bulaşan virüsler sistemin oldukça yavaşlamasına ve performansının düşmesine neden olurlar.
Ayrıca internet üzerinde gezerken paylaşılan ofis dosyalarından, USB belleklerden, e-postalardan Linux'a doğrudan zararlılar bulaşabilir. ESET NOD32 Antivirus işte bu tür sorunları çözmek için tasarlanmış bir yazılımdır. Üstelik henüz Linux işletim sistemlerinde tanımlanmamış virüsleri de sezgisel tarama teknolojisi sayesinde tespit edip engelleyebilir. Kısacası Linux işletim sistemi için oldukça faydalı bir güvenlik yazılımı olan ESET NOD32 Antivirus yazılımını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri ESET NOD32 Antivirus (Linux İçin) indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 4895
Bu ay 79
Bu hafta 11
Bugün 0

Araçlar Yeniler

4XnConvert (Linux İçin) 1.62

Ücretsiz Ingilizce

5VueScan (Linux) 9.2.21

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4EditPad Lite (Linux) 7.0.6

Ücretsiz Ingilizce

4UltraCompare (Linux) 2.1.0.7

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

3UltraEdit (Linux) 2.2.0.5

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5Adobe Reader (Linux) 9.4.7-1

Ücretsiz Ingilizce

4JShot (Linux İçin) 2.0

Ücretsiz Ingilizce