Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

DeskCalc 6.0.21

Ana Sayfa > İş - Ofis > Hesaplayıcılar


DeskCalc
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:6.5 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:31 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista/7
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ve ayrıca Windows\'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler de barındıran bir hesap makinesidir.

İnceleyen: Ali K.

21-08-2011

Deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ve ayrıca Windows'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler de barındıran bir hesap makinesidir.

Ergonomik yazı giriş seçenekleri sayesinde daha kolay kontrol sağlanır. Veri düzeltme özelliğiyle değerler eklenir, silinir ve güncellenebilir. Satış vergisi işlevi, hafıza işlemleri, sabit ya da kayan nokta hesaplama, nakit para dönüştürme, ayraç, hızlı düzeltme anahtarı, pencere başlık çizgisi, başlık, tarih/zaman yazdırma ve Excel'e veri gönderme gibi çeşitli işlevlere de sahiptir.

Sayı ve hesaplarınızın tümü ekranda gösterilir. Geleneksel hesap makinesi şekliyle ya da basit bir tablo içinde gösterilir. Rakamları, işlemleri ve tabloyu kolay bir şekilde düzenleyip, hemen sonucu görebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş kullanıcı seçenekleri sayesinde hesapları Excel'e ya da diğer tablolama araçlarına gönderebilirsiniz.

Windows'un standart hesap makinesiyle sınırlı işlemler yapılabilirken, gelişmiş yapısı Deskcalc'ı aynı bir mekanik hesap makinesi gibi kullanabilirsiniz. Kendi içinden sekmeli yapıya da sahip. Bu sayede birden fazla pencerede çalışıp, birden fazla işlemi farklı pencerelerde ama aynı yapı içinde görüp, hızlı ve kolay bir şekilde pencereler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Program Türkçe hariç Almanca, İngilizce, Fransızca gibi çeşitli dil destekleri sunmaktadır. Eğer çok işlevli ve gelişmiş bir hesap makinesi arıyorsanız Deskcalc'ı kullanabilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri DeskCalc indir
 
Etiketler:
deskcalchesap makinesiclculatortablohesaplamamatematik
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1147
Bu ay 7
Bu hafta 3
Bugün 0

Hesaplayıcılar Yeniler

5Padaseyin 1.210.19

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

3İcra HesapMax 2.0

Freeware (Yok) Türkçe

5OpalCalc 1.74

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5DateCalc 1.3

Ücretsiz Ingilizce

5AGSoft Rotatif Kredi Hesaplama Programı 1.4

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

5AGSoft Vade Farkı Hesaplama Programı 1.1

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

5Arora Nakit Yönetim 1.0

Ücretsiz Türkçe

4DeskCalc 6.0.21

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Master Converter 2.9

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce