Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Chrome TweetDeck 0.9.8.1

Ana Sayfa > İnternet > Çeşitli Araçlar


Chrome TweetDeck
Lisans:Ücretsiz
Boyut:1 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: TweetDeck, tüm sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızı masaüstünden yönetebileceğiniz kişisel bir bağlantı yazılımıdır.

İnceleyen: beytepe

09-10-2011


TweetDeck, tüm sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızı masaüstünden yönetebileceğiniz kişisel bir bağlantı yazılımıdır. Günümüzde birçok kişinin sosyal paylaşım sitelerinde saatlerini geçirdiğini düşündüğümüzde bu yazılımın ne denli önemli bir işleve sahip olduğu ortaya çıkıyor. Zira birçok kullanıcının birçok farklı sosyal ağda hesabı bulunuyor ve bunları yönetmek konusunda sıkıntı yaşanıyor. TweetDeck yazılımı da bu sorunu çözmek için müthiş bir ilaç!


TweetDeck yazılımı ile Twitter ve Facebook başta olmak üzere; MySpace, LinkedIn, Foursquare, Google Buzz gibi en popüler sosyal paylaşım ağlarındaki hesaplarınızı aynı anda yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılımın inanılmaz bir özelliği de aynı anda tüm bu hesapları yönetebilmenizi sağlarken aynı site üzerinde birden fazla hesabınız varsa aynı anda her iki hesabı da açabiliyor olması. Bu bağlamda bu yapıdaki ilk yazılım olduğu söylenebilir. 


TweetDeck yazılımı temel anlamda Twitter ağı için geliştirilmiş olduğundan yazılım bu ağ üzerinde hesabı olan kullanıcıları inanılmaz biçimde rahatlatıyor. Zira yazılımı kullanarak Twitter üzerinde yaptığınız her şeyi yazılım üzerinden yapabiliyorsunuz. Arkadaş listenizi yönetebiliyor, gönderileri okuyabiliyor, gönderilere yorum yazabiliyor, sürükle-bırak yöntemi ile resim yükleyebiliyor ve daha birçok işlevi basitçe yerine getirebiliyorsunuz. Yazılım aynı destek kalitesine tüm diğer sosyal ağlar üzerinde de ulaşabiliyor. 


TweetDeck yazılımsal anlamda bir Adobe AIR uygulaması olduğu için yazılımı kullanacak kişilerin bilgisayarlarında Adobe AIR aracının yüklü olması gerekiyor. Adobe AIR aracına buradan ulaşabilirsiniz;


Not: TweetDeck yazılımının Chrome sürümünü kullanabilmeniz bilgisayarınızda Google Chrome yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Google Chrome yazılımına <a href="http://www.inndir.com/Google-Chrome-42248p.html">buradan</a> buradan ulaşabilirsiniz.

 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Chrome TweetDeck indir
 
Etiketler:
tweetdeckchrometwitterfacebookmypacesosyal ağplatformpaylaşımhesapyönetme
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 335
Bu ay 2
Bu hafta 1
Bugün 0

Çeşitli Araçlar Popüler

Super MP3 Download

Kullanım Kısıtlamalı

SplitCam

Ücretsiz

JAlbum

Ücretsiz

Easy Free Web Cam

Kullanım Kısıtlamalı

Auto Hide IP

Kullanım Kısıtlamalı

Fake Webcam

Kullanım Kısıtlamalı

Çeşitli Araçlar Yeniler

3MP3 İndirmece 1.1

Ücretsiz Türkçe

4Cache Viewer 3.0.1

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Firemin 2.0.8.2086

Ücretsiz Ingilizce

4RoboForm2Go 7.9.9

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

3JLC's Internet TV 1.2.1

Ücretsiz Ingilizce

4WebBrowserPassView 1.57

Ücretsiz Ingilizce

4NxFilter 2.5.1

Ücretsiz Ingilizce

4Earth Alerts 2014.1.202

Ücretsiz Ingilizce

4FaxMind Server E-Mail Fax Server 5.1.1.30

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4epCheck 1.1.5

Ücretsiz Ingilizce