Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

CCleaner Standart 4.15.4725

Ana Sayfa > Araçlar > Bakım - Onarım


CCleaner Standart
Lisans:Ücretsiz
Boyut:4.6 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Indir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Açılımı Crap Cleaner olan yazılım adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor.

İnceleyen: beytepe

25-08-2011

CCleaner Standart, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebilmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Türkçe dil desteğine sahiptir. 


Yazılım 3 temel işleve sahiptir; bunlardan birincisi sabit diskinizde zamanla biriken gereksiz dosyaları temizlemektir. Özellikle İnternet Explorer ve Windows Gezgini nedeniyle biriken tampon dosyaları zaman içerisinde sisteminizde gereksiz yer kaplar temizlenmeleri gerekir. Ana menü üzerinden "Cleaner > Windows > Analiz > Temizliğe Başla" yolunu izleyerek gerekli temizlik işlemini yapabilirsiniz. Kutucuklardaki varsayılan olarak işaretli alanları değiştirmemenizi öneririm. 


Yazılımın ikinci temel işlevi ise; bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların artıklarını temizlemektir. Yazılım neredeyse sık kullanılan tüm yazılımların artıklarını temizleme özelliğine sahiptir. Ana menü üzerinden  "Cleaner > Uygulamalar > Analiz > Temizliğe Başla" yolunu izleyebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız yazılımların oluşturduğu tüm artık verilerden kurtulmuş olacaksınız. 


Yazılımın üçüncü temel işlevi ise; kayıt defteri üzerindeki gereksiz girdileri temizlemek ve onarılması gerekenleri onarmaktır. Bu sayede sisteminizdeki birçok hatadan kurtulmuş olacaksınız. Ana menü üzerinden "Kayıt Defter > Sorunlar İçin Tara > Seçili Sorunları Çöz" yolunu izleyebilirsiniz. 


Cleaner Standart yazılımının yüklü yazılımları kaldırma, sürücü temizleme, açılış uygulamalarını düzenleme, sistem geri yükleme gibi ek özellikleri de bulunmaktadır. Kolay kullanılır yapısı, oldukça hızlı çalışması, kullandıktan sonra sisteminizi şaşırtıcı biçimde hızlandırması ile oldukça başarılı bir yazılım olan  Cleaner Standart mutlaka kullanmanız gereken bir araçtır. 


 
Yorumlar Ekran Görüntüleri CCleaner Standart indir
 
Etiketler:
ccleanerstandartücretsiztemizlemehızlandırmakayıtsisteminternet explorerartıkgereksizdosya
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 615330
Bu ay 7188
Bu hafta 1261
Bugün 205

Bakım - Onarım Popüler

DriverScanner 2013

Özellik Kısıtlamalı

RegClean Pro

Kullanım Kısıtlamalı

Disk Cleaner

Ücretsiz

TuneUp Utilities

Kullanım Kısıtlamalı

Recuva

Ücretsiz

Bakım - Onarım Yeniler

4GameSwift 1.7.14.2014

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4HDD Guardian 0.6.0

Ücretsiz Ingilizce

4Autorun Organizer 1.12

Ücretsiz Ingilizce

5Tweak-8 1.0.1041

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4AnyCleaner 1.03

Ücretsiz Ingilizce

4Prevent Recovery 6.37

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Synei System Utilities 1.98

Ücretsiz Ingilizce

5Notification Area Cleaner 1.0

Ücretsiz Ingilizce