Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

BMW M3 Challenge

Ana Sayfa > Oyun > Spor


BMW M3 Challenge
Lisans:Ücretsiz
Boyut:345 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:manager
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: BMW M3 Challenge, BMW M3 Coupé serisi için yapılmış ücretsiz bir araba yarışı. Arabalarda bulunan V8 motoru ile hızlı bir şekilde yarış yapıyorsunuz. BMW M3 Coupé arabanızı boyayabilir ve 8.300 rpm gücündeki motorun sesini hissedebilirsiniz.

İnceleyen: manager

03-07-2009

BMW M3 Challenge, BMW M3 Coupé serisi için yapılmış ücretsiz bir araba yarışı. Arabalarda bulunan V8 motoru ile hızlı bir şekilde yarış yapıyorsunuz. BMW M3 Coupé arabanızı boyayabilir ve 8.300 rpm gücündeki motorun sesini hissedebilirsiniz.

Oyunu tek oyunculu veya çoklu oyunculu şekilde oynayabiliyorsunuz. Tek oyunculu (single player) kısmında Open Practice, Race Weekend ve Time Trials olmak üzere 3 çeşit oynama şansınız var.

Open Practice türünde oyunu serbest bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunu seçtikten sonra Summary sayfasından oynayacağınız parkuru, gün ışığı ilerleme hızını, oyunun başlama saatini seçiyorsunuz. Car sayfasından arabanızın rengini ve lastik tipini belirledikten sonra Drive’a tıklayarak garaj kısmına geçiyorsunuz. Buradan arabanıza garajdayken çeşitli kamera açılarından bakabiliyor, süspansiyonu seçebiliyor, sürücü koltuğunun direksiyona mesafesini ayarlayabiliyorsunuz. Sonra da Drive’a basarak deneme sürüşünü başlatıyorsunuz.

Race Weekend türünde rakiplerinizle yarış yapabilirsiniz. Bunu seçtikten sonra Summary sayfasından yarışacağınız parkuru, kaç tur yarışacağınızı (30’a kadar seçebilirsiniz), yarış başlangıç zamanını, rakip sayısını (15’e kadar seçebilirsiniz), zorluk derecesini, gün ışığı ilerleme hızını seçiyorsunuz. Car sayfasından arabanızın rengini ve lastik tipini belirledikten sonra Drive’a tıklayarak garaj kısmına geçiyorsunuz. Buradan gene aynı şeylere baktıktan sonra Drive’a basarak yarışı başlatıyorsunuz.

Time Trials türünde ise rakiplerinizle süreli olarak yarışabiliyorsunuz. Bu türü seçtikten sonra yarışacağınız parkuru, 24 saat içindeki başlangıç zamanı, gün ışığının ne hızla değiştiği gibi ayarlamaları yapıyorsunuz. Daha sonra Drive tuşuyla yarışı başlatıyorsunuz. Oyunda arabayı 4 farklı sürüş biçimiyle kullanabiliyorsunuz.

Oyunun çoklu oyunculu (multiplayer) kısmında ise Local Network ve Internet olmak üzere 2 şekilde oynama şansınız var. Local Network türünde yerel ağ üzerinden oyunu oynayabiliyorsunuz. Internet türünde ise internet üzerinden farklı kişilerle oynayabilirsiniz. Bunun için kullanıcı adı ve şifre gerekli, eğer yoksa Register’a tıklayarak kaydolabilirsiniz.

Oyundaki Ayarlamalar (Options) bölümünden çeşitli ses, görüntü ayarlamaları yapabilirsiniz. Kontroller (Controls) bölümünden klavye kısayollarını, hassas ayarlamaları (direksiyon, gaz, fren, debriyaj gibi) ve çeşitkli ayarlamaları yapabilirsiniz. Realism bölümünden TC, ABS, DSC gibi bazı ayarları yapabilirsiniz. Replay’de ise kaydedilen kısımlar tekrar izlenebiliyor.

Editörün Notu : BMW M3 Challenge oyunumuzun grafikleri başarılı bir şekilde hazırlanmış. Zevkli olarak diğer BMW M3’lerle yarışıyorsunuz. Virajlara yavaş bir hızla girilse bile bazen arabayı sağlam bir yol tutuşuyla döndüremeyebiliyoruz. Bunun gibi bazı ufak hatalar olsa da oyunda genel olarak bir sorun söz konusu değil. Oyun Windows Vista altında da sorunsuzca oynanabiliyor. Canınız sıkıldığında düşük boyutlu ve ücretsiz bir araba yarışı oynamak istiyorsanız sizinle bire bir...
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri BMW M3 Challenge indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 61244
Bu ay 217
Bu hafta 24
Bugün 0

Spor Popüler

Fifa 2005

Özellik Kısıtlamalı

FIFA 2007

Özellik Kısıtlamalı

Pro Evolution Soccer (PES)

Özellik Kısıtlamalı

2006 FIFA World Cup

Özellik Kısıtlamalı

Fifa 2002

Özellik Kısıtlamalı

CyberFoot

Özellik Kısıtlamalı

Pro Evolution Soccer

Özellik Kısıtlamalı

Pro Evolution Soccer 2009

Özellik Kısıtlamalı

FIFA 10 Demo

Özellik Kısıtlamalı

Spor Yeniler

4Foot LOL: Epic Fail League

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

0BAHİS REHBERİM 1.0

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

5Pro Evolution Soccer (PES) 2012

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4TrackMania Nations Forever

Ücretsiz Ingilizce

5Pro Evolution Soccer 2011

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Horse Racing Manager 2 1.0.0.0

Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

43D Live Pool 2.67

Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

4CyberFoot 2010

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Need For Waves 2.0

Ücretsiz Ingilizce