Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Avira AntiVir Removal Tool (Delphi-Virus W32/Induc.A) 3.0.1.18

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


Avira AntiVir Removal Tool (Delphi-Virus W32/Induc.A)
Lisans:Ücretsiz
Boyut:358 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Avira AntiVir Removal Tool yazılımının Delphi virüsünü temizlemek için hazırlanmış sürümüdür. Avira AntiVir Removal Tool ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır. Sahip olduğu zararlı tanımlama tabanı ile aşağıda adı yazılı olan kötü niyetli yazılıml

İnceleyen: beytepe

23-05-2011

Avira AntiVir Removal Tool yazılımının Delphi virüsünü temizlemek için hazırlanmış sürümüdür. Avira AntiVir Removal Tool ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır. Sahip olduğu zararlı tanımlama tabanı ile aşağıda adı yazılı olan kötü niyetli yazılımları tespit etmekte ve bunları sistemden temizleyebilmektedir. Sistemde etkin biçimde çalışan virüsleri de etkisiz hale getirebilen araç, kayıt defterinde oluşan hasarların çözümünde de oldukça etkilidir. Kullanımı çok kolay olan yazılımın boyutu da küçüktür.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • Onarma işlevi: sisteme ağır hasar vermemiş olan kötü niyetli yazılım hareketleriyle oluşmuş bozuk dosyaları düzeltme.
 • Kötü niyetli yazılımları ortadan kaldırma: sistemde etkin olarak çalışan kötü niyetli yazılımları durdurma.
 • Kötü niyetli destek dosyalarını kaldırma: bazı virüsler bilgisayarın içinde kötü niyetli sahte yardım dosyaları oluştururlar ve bunların içinden sisteme zarar verici olanlar belirli aralıklarla etkin hale gelir. Bu araç bu türden dosyaları tanımlayıp etkisiz hale getirebilmektedir.
 • Kayıt defteri temizleme: kötü niyetli yazılımlardan birkaçı Windows Kayıt Defteri'nde sisteme zarar verecek olan yeni girdiler oluşturabilirler. Ayrıca mevcut kayıt defteri girdileri üzerinde de zararlı değiştirmeler yapabilirler. AntiVir Removal Tool kayıt defterinde oluşan bu sorunları tespit edip eski sağlam haline geri getirebilir.
 • Kolay işlem yapma: aracı çalıştırmanız için üzerine tıklamanız yeterlidir.
 • Sabit şeffaflık: araç bilgisayarınızı tararken, size tüm bilgileri açık biçimde anlık olarak göstermektedir.
 • Raporlama işlevi: tarama, temizleme işlemleri bittikten sonra sonuç hakkında ayrıntılı bilgi veren bir günlük dosyası kendiliğinden oluşturulur.

  Tanımlayıp Temizleyebildiği Zararlılar
 • Delphi-Virus W32/Induc.A

  Önemli Uyarı: AntiVir Removal Tool kesinlikle bir Antivirüs yazılımı değildir. Sisteminizi korumak için mutlaka bir Antivirüs yazılımı kullanmalısınız. Bu aracın temel işlevi tanımış olduğu zararlıları sisteminizden kolayca temizleyebilmektir.

  Not: Windows 98/ME kullanıcılarının bu yazılımı kullanabilmeleri için buraya tıklayarak gerekli olan aracı sistemlerine yüklemeleri gerekmektedir.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Avira AntiVir Removal Tool (Delphi-Virus W32/Induc.A) indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 2728
  Bu ay 25
  Bu hafta 3
  Bugün 0

  Özel Virüs Temizleme Yeniler