Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Atomic Mail Sender 9.02

Ana Sayfa > İnternet > E-posta


Atomic Mail Sender
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:38.1 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:30 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows 2000/XP/Vista
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: AMS kuvvetli bir toplu e-posta yazılımı olup, takip imkanı ile, kişiselleştirilmiş e-postaların gönderimi ve izlenmesini sağlar. Toplu e-posta göndericimiz CMR veya e-posta pazarlama kampanyaları için müşterilerinize bülten veya diğer toplu e-posta

İnceleyen: Ali K.

16-03-2009

Üreticiden:
Atomic Mail Sender (AMS), kuvvetli bir toplu e-posta yazılımı olup, takip imkanı ile, kişiselleştirilmiş e-postaların gönderimi ve izlenmesini sağlar. Toplu e-posta göndericimiz CMR veya e-posta pazarlama kampanyaları için müşterilerinize bülten veya diğer toplu e-posta yollamak için tam aradığınız bir araçtır.

Özellikler:
 • AMS posta birleştirme işlevini e-posta veri tabanınızı her alıcı için kişiselleştirme yaparak yerine getirir.
 • Göndereceğiniz adres sayısında sınır yoktur. Kişiselleştirilmiş e-postalarınız ile milyonlarca kişiye ulaşabiliriniz!
 • Programını üyelikten çıkart işlevini yerine getirmesi için ayarlayabilirsiniz.
 • Atomic Bulk Mailer, e-posta adreslerini Outlook adres defterinden toplayabilir, postalama listeleri ise Excel, Access, DBF, Word, ASCII text files (.txt, .lst) veya başka bir e-posta toplayıcısı üzerinde yaratabilir.
 • Mesajler bir dış SMTP sunucusu ile ISP SMTP sunucusunu kullanmadan gönderilir.
 • AMS sizin gönderdiğiniz e-postayı kimin okuduğunu ve linklerini tıkladığını takip etmenizi sağlar (bu özellikten yararlanmak için Atomic Email Tracker hizmetine sahip olmanız gerekmektedir).
 • Outlook'ta yaptığınız gibi istediğiniz punto'yu kullanarak mesajını yazın, resim vb veya diğer dosyaları ekleyin. Tüm yaygın metin düzenleme kontrolleri mevcuttur.
 • Mevcut HTML şablonlarını kullanarak e-posta bültenlerinizi yapabilirsiniz. Kendi şablonunuzu kullanabileceğiniz gibi var olan şablonların üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Program içerisinde çeşitli amaçlara yönelik 10 adet e-posta şablonu bulunur.
 • Posta birleştirme, kendine has öğeleri içeren yeni bir e-posta yapmak için en iyi yöntemdir. Veri değişkenleri, alıcının adı, adresi, başlık hanesine konacak isim gibi öğleri belirlemek amacı ile kullanılacaktır. Posta birleştirme çalıştırıldığında, her bir mesaj alıcıya göre kişiselleştirilecek ve alıcı ile ilgili bilgileri içerecektir.
 • Mesajın Mesaj özellikerl penceresinde geri dönüş adresini, mesajı gönderen kişinin adını ve mesajı alan kişinin cevap vermek istemesi durumunda gönderene ulaşabilmek için gerekli olacak bilgileri girebilirsiniz. Burda da mesaja her hangi bir formatta dosya eklemek mümkündür.
 • E-posta mesajlarınız için gönderme zaman ayarları veya proje ile bağlantılı (e-posta kampanyaları) olarak istenen kuralların atamasını yapailirsiniz.
 • Toplu postalama yapmadan önce, program fonksiyonalarının çalışma performansını ve ayarların doğru yapıldığının kontrolü için bir test mesajı yollamanızı öneririz.
 • Posta Gönderici İzleme ile e-posta gönderilmesini durdurabilir, beklemeye alabilir veya sadece detaylı raporları izleyebilirsiniz.

  Kısıtlama ve lisans:
  Kurulumda "demo version" kısmını işaretleyip kurulumu bitirebilirsiniz. Program 30 gün deneme sürüm olarak gelir ayrıca tek seferde 50 e-posta gönderebilir. AMS lisansı bir bilgisayar için olup, ömür boyu destek ve bir yıl güncelleme hizmeti ile beraber sunulmaktadır! Lisanslı fiyatı ise 79.85 TL'dir.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Atomic Mail Sender indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 1578
  Bu ay 26
  Bu hafta 3
  Bugün 0

  E-posta Popüler

  GroupMail

  Ücretsiz

  Foxmail

  Ücretsiz

  POP Peeper

  Ücretsiz

  Atomic Email Hunter

  Kullanım Kısıtlamalı

  Signature Creator

  Kullanım Kısıtlamalı

  The Bat! Home

  Kullanım Kısıtlamalı

  Super Email Extractor

  Özellik Kısıtlamalı

  E-posta Yeniler

  4hMailServer 5.6.2145

  Ücretsiz Ingilizce

  4Send Personally 2.0

  Ücretsiz Ingilizce

  4i.Scribe 2.0.64

  Ücretsiz Türkçe

  4ErkocSoft Toplu Mail 2.0

  Özellik Kısıtlamalı Türkçe

  3ErkocSoft Toplu Mail 1.0

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  3DetachPipe 7.6.2

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3CleanMail Home 5.6.3.1

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3Mailbell 2.61

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5SmarterMail 12.3.5308

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce