Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Ashampoo Mail Virus Blocker 1.02 SE

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


Ashampoo Mail Virus Blocker
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:3.2 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:3 zararlý engelleme
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: E-posta virüsleri, güncel e-posta iletilerindeki "e-posta ekleri" ile birlikte gönderilmektedirler. Bu virüsler e-posta eki olan dosyaların içlerinde saklı biçimde geldiğinden oldukça büyük tehlike oluşturmaktadırlar. E-posta virüslerinin çoğu, kendi

İnceleyen: beytepe

15-12-2009

E-posta virüsleri, güncel e-posta iletilerindeki "e-posta ekleri" ile birlikte gönderilmektedirler. Bu virüsler e-posta eki olan dosyaların içlerinde saklı biçimde geldiğinden oldukça büyük tehlike oluşturmaktadırlar. E-posta virüslerinin çoğu, kendilerini gerçek ve önemli olarak gösteren kişi ya da kurumlar tarafından gönderildiğine inanılacak halde geldiğinden, birçok bilgisayar kullanıcısı bu tuzağa kolayca düşebilmektedir. Örneğin ekinde virüs olan bir e-postanın genellikle kendisine Microsoft'tan geldiği süsü verilmiştir. Tabi işin aslı bu değildir.

Dünyada e-posta alıp gönderen kişilerin çoğunluğu, Microsoft'un sunmuş olduğu bir hizmet olan Outlook Express adlı e-posta istemci yazılımını kullanmaktadır. Bu yazılım sizi zararlı e-postalardan en yüksek düzeyde korumaya yetmemektedir. Durum böyle olunca gelen elektronik postaları denetimden geçirecek yazılımlara gereksinim duyulmuştur. İşte Ashampoo Mail Virus Blocker yazılımı da bunlardan birisidir.

Yazılım elektronik postaları zararlı barındırıp barındırmadığı konusunda denetimden geçirmekte, eğer bir zararlı var ise bu tehlikeyi engellemektedir. İşlevi basit görünmekle birlikte oldukça önemlidir. Çünkü günümüzde virüslerin çok büyük bir kısmı sistemlere bu yolla bulaşmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan yazılım sizi bu tehlikelerden başarı ile koruyacak bir alternatiftir.

NoT : Yazılımın deneme sürümünde 3 zararlı engelleme kısıtlaması bulunmaktadır. Yazılımı sınırsız biçimde kullanabilmeniz için 10 euro gibi düşük bir ücret ödeyerek satın almanız gerekmektedir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Ashampoo Mail Virus Blocker indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1602
Bu ay 5
Bu hafta 0
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler