Arka plan 1.0

Ana Sayfa > Masaüstü > Masaüstü Arayüz ve Temaları > Arka plan 1.0


Program inndiriliyor... Lütfen Bekleyin...

Eğer inndirilme işlemi başlamadıysa tıkla.


Yukarıdaki yere tıklayıp beklediğin halde programı inndiremediysen sol alttaki "Geribildirim" tuşuna basıp kırık link bildirimi yapabilirsin. Bu durumda programın inndirileceği adreste bir problem olup olmadığını kontrol edeceğiz.


Lütfen Dikkat: Programı kurmadan önce virüs taramasından geçirmeni öneririz. Programın kullanımından doğabilecek sorunlardan inndir.com sorumlu değildir.

İlgini çekebilecek diğer programlar

Windows XP Creativity Fun Pack for Movie Maker 2

Windows XP Creativity Fun Pack for Windows Movie Maker 2 eklenti paketi ile Windows XP'de bulunan Movie Maker yazılımında kullanabileceğiniz çeşitli materyaller bilgisayarınıza yükleniyor.

VistaMizer

Windows XP'nin sıkıcı görüntüsünü değiştirip XP'nizi Vista görünümüne çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Winstep Xtreme

Winstep Xtreme, bir tema programıdır. Windows temasından sıkılanlar için iyi bir alternatif. Çünkü diğer tema programları gibi sadece gör...

Start Menu X

Başlat menüsünü kişiselleştirmeye yarayan yardımcı bir yazılımdır.

Start Menu Reviver

Windows 7 ve 8 için geliştirilmiş, klasik ve metro arayüzü birleştirerek kolay kullanımlı ve görsel olarak çok hoş bir yapıya sahip olan başlat menüsü programıdır.

Handy Start Menu

Başlat menünüzü düzenlemeye yardımcı olan bir yazılım.
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı 2/5
Toplam inndirilme 4506
Aylık inndirilme 29
Haftalık inndirilme 29
Günlük inndirilme 0