Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Argente-Uninstall Manager Portable 2.5.0.5

Ana Sayfa > Araçlar > Kurulum - Kaldırım


Argente-Uninstall Manager Portable
Lisans:Ücretsiz
Boyut:4.4 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista/7
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Argente-Uninstall Manager yazılımının kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümüdür. Argente-Uninstall Manager bir yazılım kaldırma aracıdır. Windows işletim sisteminin Program Ekle-Kaldır aracına alternatif olarak üretilmiştir. Tamamen ücretsiz sunulm

İnceleyen: beytepe

28-08-2010

Argente-Uninstall Manager yazılımının kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümüdür. Argente-Uninstall Manager bir yazılım kaldırma aracıdır. Windows işletim sisteminin Program Ekle-Kaldır aracına alternatif olarak üretilmiştir. Tamamen ücretsiz sunulmaktadır ve kullanımı çok kolaydır. Yazılım bilgisayarınıza kurulduktan sonra sisteminizde kurulu olan tüm yazılımları ana ekranına listelemektedir.

Argente-Uninstall Manager yazılımı ile sisteminizden kaldırmak istedğiniz yazılımları kolayca kaldırabilirsiniz. Yazılım kaldırma işleminin ardından bir de sisteminizde yazılımla ilgili herhangi bir artık veri kalmış mı bunu da denetlemektedir. Yazılım sisteminizde kurulu olan uygulamaların isimlerini, üretici isimlerini, kurulum tarihlerini ve kurulu oldukları alanı ayrıntılı biçimde gösterebilmektedir.

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının onlarca yazılım kullandıkları ve sürekli yeni yazılımlar denedikleri düşünüldüğünde bu yazılımın gerekli olduğu görülecektir. Birçok kişi kurduğu yazılımları kullanıp beğenmeyebilmektedir. Bu yazılımla sisteminizdeki beğenmediğiniz ya da artık kullanmak istemediğiniz uygulamaları birkaç tıklama ile kaldırabilirsiniz.

Yazılımla kaldırma işlemi esnasında oluşabilecek hataları düzeltebilmek ya da kaldırılan yazılımları geri getirebilmek için bir de yedek oluşturma özelliği sunulmaktadır. İstediğiniz gün kadar geriye giderek seçiminize göre bu yedek oluşturma özelliğini de kullanabilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Argente-Uninstall Manager Portable indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 318
Bu ay 2
Bu hafta 0
Bugün 0

Kurulum - Kaldırım Popüler

Kurulum - Kaldırım Yeniler

5Wise Program Uninstaller 1.65

Ücretsiz Ingilizce

5GeekUninstaller 1.3.2.42

Ücretsiz Türkçe

5Your Uninstaller! PRO 7.5.2013.2

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4DirectX Happy Uninstall 6.25

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Total Uninstall 6.11.0

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Almeza MultiSet Professional 8.7.2

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

5Ashampoo UnInstaller 5.04.00

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4MyUninstaller 1.76

Ücretsiz Ingilizce

5Norton Removal Tool 20.0.0.21

Ücretsiz Ingilizce