Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Araxis Merge (Macintosh) 2014.4459

Ana Sayfa > Mac > Araçlar


Araxis Merge (Macintosh)
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:25 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:30 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Mac OS X
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Araxis Merge, dosya birleştirme, kıyaslama ve klasör eşleştirme programıdır. Program sayesinde iki klasör ya da dosyanın içeriğini kıyaslayabilir ve dosyaları birleştirebilirsiniz.

İnceleyen: Ali K.

23-02-2010

Araxis Merge, dosya birleştirme, kıyaslama ve klasör eşleştirme programıdır. Program sayesinde iki klasör ya da dosyanın içeriğini kıyaslayabilir ve dosyaları birleştirebilirsiniz. Microsoft Ofis (Word, Excel), OpenDocument, PDF ve RTF dosyaları gibi çeşitli dosyalar haricinde resim ve ikili dosyalarla da çalışabilir.

Program ASCII, MBCS ve Unicode dosyaları içeren metin dosyalarıyla da çalışıp, özellikle yazılım geliştiricileri ve web tasarımcılarının çok işine yaraması yanında dosya kıyaslaması yapmak isteyen herkes tarafından da kullanılabilir. Çünkü dosya kıyaslamayı elle yapmak hem zor hem de zaman alır. Program bu işi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir.

Program Windows ve Macintosh işletim sistemlerinde çalışır. Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip. Örneğin yazılımcılar ya da yayıncılar ellerinde bulunnan bir sözleşme, metin ya da veritabanını kolay bir şekilde kıyaslayabilir. Bu sayede aynı ya da farklı kısımlar ve/ya da yapılacak değişiklikler daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde yazılım mühendisleri ya da web geliştiricileri dosya kıyaslaması yaparak dosya/klasör içinde farklı yerler olup olmadığına bakabilir.

Kıyaslannan program kaynak kodları XML, HTML gibi dosyalarda bulunnan farklı alanlar bu sayede kolay bir şekilde bulunnabilir. Ayrıca ayıklama da yapılabilir. Bunun için yan yana açılan iki pencereden farklı yerler renkli olarak gösterilerek kolaylık sağlanır.

Sistem gereksinimi:
 • Windows XP, Server, Vista, 7, 8 (32/64 bit) desteğine sahip.
 • Macintosh OS X v10.9

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise Standart sürüm 99 €'dur.
 • 30 günlük deneme sürümü kullanabilmek için, burada bulunnan bağlantıdaki yere geçerli e-posta adresinizi yazıp, deneme lisans kodu almalısınız.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Araxis Merge (Macintosh) indir
   
  Etiketler:
  araxis mergedosya birleştirmekıyaslamaklasör eşleştirmecompare
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 127
  Bu ay 1
  Bu hafta 0
  Bugün 0

  Araçlar Yeniler

  3Tansee iPhone Transfer SMS (Macintosh) 5.1

  Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

  4Simpo PDF Converter Ultimate (Macintosh) 1.0

  Özellik Kısıtlamalı Ingilizce

  4Rohos Logon Key (Macintosh) 2.4

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4Soda PDF (Macintosh) 1.0.0

  Ücretsiz Ingilizce

  4Epubor Ultimate Converter (Macintosh) 2.0.0.7

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5SnapPea (Mac için) 2.61 Beta

  Ücretsiz Ingilizce

  4Solid PDF to Word for Mac 1.3 yapı 3005

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce