Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Add/Remove 4Good 2.01

Ana Sayfa > Araçlar > Kurulum - Kaldırım


Add/Remove 4Good
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:326 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Add/Remove 4Good windows üzerinde, Program-Ekle Kaldır aracı kullanılarak kaldırılamayan yazılımların sistem üzerinden kolay bir biçimde kaldırılması amacıyla yazılmış bir kurulum-kaldırım aracıdır. Araç ana menüsünde sisteme kurulu olan tüm yazılıml

İnceleyen: beytepe

28-12-2009

Add/Remove 4Good windows üzerinde, Program-Ekle Kaldır aracı kullanılarak kaldırılamayan yazılımların sistem üzerinden kolay bir biçimde kaldırılması amacıyla yazılmış bir kurulum-kaldırım aracıdır. Araç ana menüsünde sisteme kurulu olan tüm yazılımları liste biçiminde göstermektedir. Tercihinize göre yazılımları küçük-büyük ikon şeklinde de gösterebilirsiniz.

İnatçı uygulamaları sistemden kaldırmak bilgisayar kullanıcıları için sık sık sorunlar oluşturmaktadır. Kaldırılmak istenip de kaldırılamayan yazılımlar hem sistemin kararlı çalışmasını engellemekte hem de sistemi gereksiz verilerle doldurmaktadır. Ayrıca bir bilgisayar kullanıcısının kullanmak istemediği bir yazılımı mecburiyetten dolayı sisteminde kurulu olarak bırakması hoş bir durum değildir.

Yazılımı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, ana menü üzerinde sistemden kaldırmak istediğiniz yazılımı seçerek uninstall butonuna basmak. Araç ilk denemesinde yazılımı sistemden normal biçimde kaldırmaya çalışacaktır fakat gerek duyulduğunda daha güçlü yöntemler denemektedir. Yani ilk denemede sonuç alınamayıp hata ile karşılaşıldığında farklı yöntemler uygulanabilmektedir.

Kullanıcı arayüzü kolay biçimde tasarlanmış olan yazılımın, boyutu da çok küçüktür. Ayrıca ses efektlerine sahip olan yazılımın, görev çubuğundan kolay erişilebilirlik özelliği de bulunmaktadır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Add/Remove 4Good indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 1632
Bu ay 19
Bu hafta 3
Bugün 0

Kurulum - Kaldırım Popüler

Kurulum - Kaldırım Yeniler

5Wise Program Uninstaller 1.65

Ücretsiz Ingilizce

5GeekUninstaller 1.3.2.42

Ücretsiz Türkçe

5Your Uninstaller! PRO 7.5.2013.2

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4DirectX Happy Uninstall 6.25

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4Total Uninstall 6.11.0

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Almeza MultiSet Professional 8.7.2

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

5Ashampoo UnInstaller 5.04.00

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4MyUninstaller 1.76

Ücretsiz Ingilizce

5Norton Removal Tool 20.0.0.21

Ücretsiz Ingilizce