Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Abbyy Fine Reader OCR Professional 12

Ana Sayfa > Araçlar > Yazım Araçları


Abbyy Fine Reader OCR Professional
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:351 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:15 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: ABBYY FineReader, taranmış belgeleri, dijital kamera görüntülerini ve PDF belgelerini, kullanıma hazır ve değiştirilebilir dokümanlara dönüştüren, akıllı PDF dönüştürücü ve doküman uygulamasıdır.

İnceleyen: Ali K.

30-10-2010

Üreticiden: ABBYY FineReader, taranmış belgeleri, dijital kamera görüntülerini ve PDF belgelerini, kullanıma hazır ve değiştirilebilir dokümanlara dönüştüren, iş profesyonelleri için yaratılmış, akıllı PDF dönüştürücü ve doküman uygulamasıdır. Uyabilen Doküman Tanıma Teknolojisi (Adaptive Document Recognition Technology;ADRT™)'nin yarattığı devrim sayesinde, FineReader, dokümanın formatını, mantıksal yapısını, sayfa düzenini tamamen koruyan ve yüksek doğruluk sağlayan ilk OCR uygulamasıdır. Bu yüksek teknoloji, sonuç odaklı yeni ara yüzü sayesinde her zamankinden daha kolay ve hızlı, elektronik doküman üretir.

(OCR nedir? Optik Karakter Tanıma (OCR), elektronik görüntüler üzerindeki karakterlerin ya da metin bilgilerinin okunarak ASCII koda dönüştürülmesi işlemidir. OCR metodolojileri kullanılarak makineler tarafından yazılmış karakterler, elyazısı karakterler ve işaretler kolaylıkla okunup ASCII koda dönüştürülebilirler. OCR, makineler tarafından yazılmış karakterlerin okunup tanınmasında kullanılan teknolojidir.)

Uyabilen Doküman Tanıma Teknolojisi (ADRT™)
DRT™'nin devrimi sayesinde ABBYY FineReader, geleneksel sayfa yaklaşımının yerine tüm dokümanı doğru bir şekilde analiz eden ilk OCR uygulamasıdır.
Doküman Yapısının, düzeninin (mizanpaj) ve biçiminin korunması.
ABBYY FineReader , ana yazı, sütunlar, tablolar, başlık ve sayfa altlığı sayfa altlığı notları, sayfa sayıları dahil olarak tüm dokümanı tanır ve tüm doküman yazı stili, puntolar orijinal halleri korunarak yeniden oluşturulur.
PDF/A Desteği ile Güçlü PDF Dönüşümü
ABBYY FineReader , PDF/A veya işaretli PDF, güvenli PDF, aranabilir PDF dahil olmak üzere muhtelif PDF format çıktıları için desteği ile beraber, herhangi bir PDF ve kağıt dokümanlarını aranabilir ve değiştirilebilir dosyalara dönüştürmek için en mükemmel araçtır.
Sonuç–Odaklı Arayüz
ABBYY FineReader, evvelki sürümlerden %40 daha az fare tıklaması ile kullanmaya hazır dokümanların elde etmenize yardımcı olan sezgisel bir ortam sağlar.
Tek tıklama ile Hızlı İşler(QuickTasks)
ABBYY FineReader, “PDF/İmajlarını Microsoft Word’e Çevir” ve “Microsoft Word için Tara” gibi sık kullanılan dönüştürme.

İkinci Nesil Dijital kamera OCR
ABBYY FineReader, herzamanki gibi en yüksek doğruluğu ve verimliliği sunar ve Dijital Kamera OCR teknolojisindeki öncülüğünü daha da geliştirmeye devam eder. Şimdi, sadece tek bir fare tıklaması ile aranabilir ve değiştirilebilir formatlara dönüştürebilir ve işinize devam ederken istediğiniz anda herhangi bir dokümanı tarayabilirsiniz.

Ani Ekran-Resmi OCR
ABBYY FineReader, hediyelik uygulamalarla bezenmiştir. Mesela bu uygulamalardan bir tanesi de, masa üstünüzün herhangi bir yerini aniden tanıyabilen ve bu tanıma sonuçlarını Ofis uygulamalarına gönderen, ABBYY Ekran-Resmi Okuyucusudur.

En Son Microsoft Ortamı ve Uygulamaları ile Uyumluluk
ABBYY FineReader, Windows Vista sertifikası vardır. Microsoft Office'in son sürümleri ile bütünleşik çalışır ve yeni tanıtılan DOCX ve XLSX formatlarında dosya yaratılmasını sağlar. Tek bir fare tıklaması ile FineReader’ı çalıştırmadan bir imajı dönüştürebilirsiniz ve bu sonuçları doğrudan Microsoft Office uygulamalarına gönderebilirsiniz

Sık Kullanılan Dizin (Hot Folder) & Zamanlama
Bu eşsiz aracı sayesinde ABBYY FineReader Kurumsal Sürümü (Corporate Edition), özel bir dizin içerisine gelen dokümanları izler ve bu dokümanları, otomatik olarak ya gözetimsiz mod uygulayarak daha evvel tanımlanmış zaman süresi içinde ya da derhal işleme tabi tutar.
Otomatik Posta Kutusu İzlenmesi
Bu, ABBYY FineReader Kurumsal Sürümü (Corporate Edition) faks hizmet bilgisayarından(server) veya çok fonksiyonlu (MFP) yazıcılar tarafından gönderilen içeri gelen eklenti dosyalar için gelen e-posta kutusunu izleyebilmektedir.

Sistem Gereksinimleri
 • 1 GHz işlemcili veya üzeri PC.
 • Windows XP ve üzerini destekler.
 • 512 MB Bellek, her eklenen işlemci için ek 512 MB bellek
 • Tipik kurulum için 250 MB boş disk alanı ve 512 MB boş program çalışma alanı
 • TWAIN uyumlu tarayıcı, dijital fotoğraf makinesi veya faks-modem
 • STWAIN veya WIA-uyumlu tarayıcı, dijital kamera veya faks-modem (opsiyonel)

  Doküman Saklama Formatları:
 • Microsoft Word 2013/2010/2007/2003/XP/2000/97/95
 • Microsoft Excel 2013/2010/2007/2003/XP/2000/97/95
 • DOCX
 • XLSX
 • PPTX
 • Microsoft PowerPoint 2013/2010/2007/2003
 • Microsoft Reader eBook(*.LIT)
 • RTF, TXT, HTML, DBF, CSV, DjVu, EPUB, FB2
 • PDF/A, PDF (sadece metin ve resimler, sadece imaj, imaj sayfa üstünde metin, imaj sayfa altında metin)
 • Apache OpenOffice Writer 3.4, 4.0
 • Corel WordPerfect X5, X6

  Desteklenen Tarayıcılar ve MFP araçları
  ABBYY FineReader çoğu popüler tarayıcıları, çok fonksiyonlu araçları (MFP) ve All-in-One araçları destekler; bazıları:
  Agfa, Avision, BenQ, Brother, Canon, Dell, Epson, Fujitsu, Genius, HP, Kodak, Lexmark, Microtek, Mustek, Plustek, Primax, Ricoh, Toshiba, UMAX, Visioneer, Xerox

 • Yeni sürüm (12) ilave özellikleri:
 • Tanıma işlemlerinde yüzde %99,8'e varan doğruluk oranı sağlayan FineReader 12, belge işlemede de eskiye oranla %15 daha hızlıdır. Artı, yazılımın özel Hızlı Modu, belge dönüştürme işlemini normale kıyasla %40 daha hızlı hale getirir.
 • FineReader 12; Arapça, Çince, Japonca ve Korece için doğruluk oranlarını
  büyük ölçüde arttırmasının yanında, 190 dili desteklemesi ile de pazar liderliğini sürdürmektedir.
 • FineReader 12 açtığınız belgelere anında erişmenize olanak tanırken, zaman çalan ve kaynakları yoğun bir şekilde kullanan OCR işlemi arka planda yürütülür. Böylelikle FineReader tanıma işlemi üzerinde çalışırken içeriği görüntüleyebilir, sayfaları yeniden sıralayabilir, tanıma alanlarını düzenleyebilir ve hatta anında alıntı yapmak için parçacıklar seçebilirsiniz.
 • Artık FineReader'la metin veya tablo seçimlerini çıkarmak birkaç saniyelik bir işlem. Tek yapmanız gereken kopyalamanız gereken alanı seçmek ve alıntıyı çekmek için sağ tıklamak; belgenin geri kalan tüm sayfalarının işlenmesini beklemenize gerek yok.
 • Konu tablolardaki verilerin çıkarılması olduğunda, tablo dönüştürmede  %40 daha iyi performans gösteren yeni FineReader, mühendisleri, finans uzmanlarını ve eğitimcileri sonuçları düzeltilmesi için gereken zaman ve emekten büyük ölçüde kurtarır.
 • Yeni otomatik görüntü önişleme seçeneklerini kullanarak, fotoğraflanmış
  belgeleri tarama kalitesinde görüntülere dönüştürün veya birden fazla görüntüde otomatik kırpma gibi iyileştirmeleri manüel olarak yapın ya da zamanla sararmış veya grileşmiş eski belgelerin arka planlarını beyazlaştırın.
 • Güçlendirilmiş doğrulama aracı sayesinde, doğrulama işleminde kolaylıkla
  gezinmenize olanak tanıyan sezgisel hızlı erişim tuşları ve sekme kontrolleri ile hem yazım hem de biçim düzeltmeleri uygulayabilirsiniz.
 • Google Drive, Dropbox, SkyDrive veya SharePoint Online gibi bulut depolama hizmetlerini kullanmak için bilgisayarınıza yüklü eşitlenmiş klasörleri kullanarak Windows Kaydet ve Aç iletişim kutuları ile buluttaki belgeleri açabilir veya belgeleri buluta kaydedebilirsiniz.
 • FineReader 12, Windows 8 sertifikalıdır ve çalışmanızı kolaylaştırmak için işletim sistemi tarafından sağlanan yeni seçenekleri kullanır. Artık tek tıklamalı dönüştürme görevlerine doğrudan Windows 8 başlangıç ekranı üzerinden hızla erişebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  15 gün ya da 50 sayfa kullanım kısıtlamasına sahip. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 129€
  Satın almak ya da ayrıntılı bilgi için Türkiye dağıtıcısına tıklayınız
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Abbyy Fine Reader OCR Professional indir
   
  Etiketler:
  tarayıcıtaramapdftanımaocroptik tanımaoptik karakter
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 64364
  Bu ay 1673
  Bu hafta 391
  Bugün 0

  Yazım Araçları Popüler

  Abbyy Fine Reader OCR Professional

  Kullanım Kısıtlamalı

  MathType

  Kullanım Kısıtlamalı

  PDF Converter Pro

  Kullanım Kısıtlamalı

  Notepad++

  Ücretsiz

  Abbyy PDF Transformer+

  Kullanım Kısıtlamalı

  PDF to ePub Converter

  Kullanım Kısıtlamalı

  Infix PDF Editor

  Kullanım Kısıtlamalı

  A-PDF Merger

  Özellik Kısıtlamalı

  Yazım Araçları Yeniler

  4Ron's Editor 2014.12.04.1919

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4PDF Converter Elite 3

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Brackets 0.43

  Ücretsiz Ingilizce

  5Sublime Text Portable (64-bit) 2.0.2

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Sublime Text Portable (32-bit) 2.0.2

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Sublime Text (64-bit) 2.0.2

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4PhraseExpress 10.5.40

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3QuickTextPaste 2.66

  Ücretsiz Ingilizce

  3TypeText 1.34

  Ücretsiz Ingilizce