Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

602 PC Suite 4.2.06.0213

Ana Sayfa > İş - Ofis > Ofis Paketleri


602 PC Suite
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:27.5 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Microsoft Office dosyalarını Office programınız olmadan da görebilmenize olanak sağlar. Word ve Excel formatları olan DOC, XLS formatlarındaki dosyaları görebilirsiniz. İsterseniz üzerinde değişiklik de yapabilirsiniz.

İnceleyen: YodaJedi

16-08-2007

Microsoft Office dosyalarını Office programınız olmadan da görebilmenize olanak sağlar. Word ve Excel formatları olan DOC, XLS formatlarındaki dosyaları görebilirsiniz. İsterseniz üzerinde değişiklik de yapabilirsiniz. 602PC Suite ile bir kelime işlem programı ve grafik editörü de beraber geliyor.

Özellikleri:
 • Microsoft Office ile tam uyumlu; 602 PCSuite, Microsoft® Office ile aynı doküman formatlarını (.DOC&.XLS) kullanıp aynı görüntü ve hissi veriyor. Uygunluğunu ve format seçme şansınızı koruyarak, 602PC Suite Microsoft®Office 2003'e göre 90 % ucuzlukta elde edilebilinir.
 • Bir uygulamadan PDF'ye dönüşüm; Herhangi bir 602PC Suite uygulamasından Adobe® Acrobat PDF (Portable Document Format) yaratılabilinir. Dokümanları, excel çalışma tablolarını ve dijital fotoğrafları bu yaygın, kabul görmüş formata çabuk ve kolay çevirebilir, online dağıtla dağıtabilirsiniz.
 • Döküman ve Excel sayfaları yaratma; Doküman ve excel çalışma tablolarını yaratma, düzenleme ve denetleme yapan bu biraraya getirilmiş çözüme, Microsoft® Office'le tıpatıp benzeşen birçok özelliği ile çok şaşıracaksınız.
 • Dijital fotoğrafları düzenleme; 602PC Suite; dijital fotoğraf hevesinize köklü bir çözüm sağlıyor. Fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilir, eklemelerde bulunabilir, çıktısını alabilir, sunabilir veya paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sanal albümlerde organize edebilir ve bu albümleri kolaylıkla internette, fotoğraf CD sinde, yada e-posta ile basitçe yayımlayabilirsiniz.
 • Online döküman paylaşımı; Aynı şekilde dokümanlarınızı sabitdiskinize kaydeder gibi online olarak yaratabilir ve yayımlayabilirsiniz. 602PCSuite, eDock Server' la birlikte kolay doküman paylaşımı ve standart web gözatıcı kullanarak herhangi bir yerden erişmenizi sağlar.
 • Kolay satınalma&lisanslama; Uygun çoklu kullanıcı lisansı 3 kullanıcı ile başlar. Organizasyon için satın alınmış her çoklu kulllanıcı lisansı, bu yazılımı çalışanların ev bilgisayarlarına yükleme imkanı sunar. Çok basit, bir defaya mahsus yazılım tescili bütün bir organizasyon için gerekli ve de yeterlidir.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri 602 PC Suite indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 3834
  Bu ay 7
  Bu hafta 0
  Bugün 0

  Ofis Paketleri Popüler

  Microsoft Office Professional

  Kullanım Kısıtlamalı

  Ashampoo Office 2010

  Kullanım Kısıtlamalı

  602 PC Suite

  Kullanım Kısıtlamalı

  CHİPLİ SATIŞ OTOMASYONU

  Kullanım Kısıtlamalı

  Ofis Paketleri Yeniler

  5OpenOffice (Türkçe) 4.0.1

  Ücretsiz Türkçe

  0CHİPLİ SATIŞ OTOMASYONU 1.0.0.25

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Microsoft Office Starter 2010

  Ücretsiz Ingilizce

  5OpenOffice.org (English) 4.1.1

  Ücretsiz Ingilizce

  5Ashampoo Office 2010 10.0.584

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  5602 PC Suite 4.2.06.0213

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  5Microsoft Office Professional 2007

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce