Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

4shared Desktop 3.2.3

Ana Sayfa > İnternet > Dosya Paylaşımı


4shared Desktop
Lisans:Adware
Boyut:3.8 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista/7
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: Özel olarak geliştirilen masaüstü aracı "4shared Desktop" ile hesabınıza yüzlerce dosya yüklemek gibi rutin işlemleri hem hızlandırın, hem de daha kolay ve daha kullanışlı hale getirin.

İnceleyen: beytepe

21-02-2011

Üreticiden:
Özel olarak geliştirilen masaüstü aracı "4shared Desktop" ile hesabınıza yüzlerce dosya yüklemek gibi rutin işlemleri hem hızlandırın, hem de daha kolay ve daha kullanışlı hale getirin.

4shared Desktop'un kullanıcı dostu tanıdık arayüzü ve mükemmel pratikliği çalışma verimliliğiniz artıracak ve görevlerinizin performansını büyük ölçüde rahatlatacak. Bu kullanımı kolay yazılım, çoklu dosya yükleme işlemlerini yönetmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Oturum Açma Penceresi:
Bu pencerede, 4shared hizmetine kaydolurken kullandığınız, hesabınıza ait oturum açma bilgilerini ve parolayı kullanmalısınız. 4shared hesabınız yoksa, yeni bir hesap oluşturmak için, pencerenin en altındaki "Şimdi kaydol" bağlantısını tıklatmalısınız.

Uygulamanın kullanıcı adı ve parolayı hatırlamasını ve başlatıldığında hesabınıza otomatik olarak giriş yapmasını istiyorsanız "Beni hatırla" onay kutusunu işaretleyin.

Alanları doldurduktan sonra, hesabınızı açmak için "Oturum aç" düğmesini tıklatın. Oturum açma bilgileri veya parola hatalıysa, bu ekranda kalırsınız. Parolanızı unutursanız, Oturum açma penceresinin sağ alt köşesindeki "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısını tıklatmalısınız.

Ana Pencere:
Hesabınıza başarılı bir şekilde oturum açtıktan ve hesabınıza dair verileri aldıktan sonra ana pencere açılacaktır. Burada, aşağıdaki ana kontroller yer almaktadır:
 • Klasör ağacı (hesabınızın klasör yapısını gösterir)
 • Dosyaların ve klasörlerin listesi (seçili klasörün içeriğini gösterir)
 • Karşıya yüklenecek dosyaların listesi (karşıya yüklemek istediğiniz dosyaları içerir).

  Dosyaları Yüklüyor:
  Yüklenecek dosyaları veya klasörleri bu ekrana sürükleyerek kolaylıkla seçebilir veya bilgisayarınızdaki yüklemek istediğiniz dosyaları ya da klasörleri bulmak için "Seç" düğmesini (3) kullanabilirsiniz. Lütfen bir klasörü seçtiğinizde, bu klasördeki tüm dosyaların ve alt klasörlerinin de içerikleriyle birlikte listeye ekleneceğine dikkat edin.

  Dosyayı (veya dosyaları) seçtikten sonra satırın sonundaki "Sil" simgesini (7) tıklatarak veya klavyenizdeki "Delete" düğmesine basarak yükleme listesindeki dosyaları silebilirsiniz. "Tümünü temizle" düğmesi (4), listedeki tüm dosyaları silmek için kullanılır.

  Dosyaları yüklemek istediğiniz dizini seçin. Bir klasörü açmak için sadece klasör ağacında (1) üzerine tıklatın veya dosyalar ve klasörler listesinden (2) çift tıklatın.

  Yükleme işlemi bittikten sonra alttaki listeden tüm dosyaları silmek istiyorsanız, "Yüklemeden sonra listeyi temizle" onay kutusunu (6) işaretleyin.

  Dosyaları seçtiğinizde, karşıya yükleme için hazır olurlar. İşlemi başlatmak için, "Karşıya yükle" düğmesini (5) tıklatın. Karşıya yükleme işlemini, karşıya yükleme sırasında pencerenin sağ alt köşesindeki "Durdur" düğmesini tıklatarak da durdurabilirsiniz.

  Yüklemeye devam etme seçeneği kullanılabilir! Karşıya yüklemeyi durdurursanız veya başka sebeple karşıya yükleme kesilmişse, devam edebilirsiniz. Bu durumda "Karşıya Yükle" düğmesinin yerine "Devam Et" düğmesi görünecektir. Karşıya yüklemeye devam etmek için tıklatın.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri 4shared Desktop indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 1316
  Bu ay 17
  Bu hafta 7
  Bugün 0

  Dosya Paylaşımı Popüler

  BearShare

  Ücretsiz

  Ares

  Ücretsiz

  FrostWire

  Ücretsiz

  µTorrent

  Ücretsiz

  Cabos

  Ücretsiz

  uTorrent

  Ücretsiz

  Dosya Paylaşımı Yeniler

  4TorrentRover 0.22.11 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Free Music Downloader 1.58

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati Portable 1.99.1

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati 1.99

  Ücretsiz Ingilizce

  4Dropbox 3.0.5

  Ücretsiz Ingilizce

  4µTorrent 3.3 Yapı 29677

  Ücretsiz Türkçe

  5FrostWire 6.0.3

  Ücretsiz Türkçe

  5StrongDC++ 2.42

  Ücretsiz Ingilizce

  4BitComet 1.37

  Ücretsiz Türkçe

  5BearShare 11.0.0.133554

  Ücretsiz Türkçe