Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

2010 Üretim Ve İmalat Programı 1.1

Ana Sayfa > İş - Ofis > Muhasebe


2010 Üretim Ve İmalat Programı
Lisans:Özellik Kısıtlamalı
Boyut:4.7 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:ekozal
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Üretim imalat ve maliyet hesaplama işlemleriniz için tasarlanmıştır.Ayrıca stok yönetim ve satış modülleride mevcuttur.Program ihtiyacınız doğrultusunda yeniden düzenlenecektir.

İnceleyen: ekozal

21-05-2009

Üretim ve imalat programımız, Stok yönetim programımıza ilave olarak hazırlanmıştır.
Stok yönetim programımızda her türlü malı alıp satabiliyordunuz ve bu işlemlerle beraber detaylı olarak stok takibi gibi daha birçok raporlamaya ulaşabiliyordunuz.
İlave bazı modüllerle programı dahada geliştirerek imalat ve üretim işlemlerinizide yapabilmenize olanak tanıdık.
Stok listenizi oluştururken grup alanına satış derseniz, satacağınız ürünleri, üretim derseniz imalatta kullanacağınız ürünlerin girişini yapabilir ve buna göre satış ve üretimde kullanacağınız stok listeniz daha sağlıklı olarak oluşturulur.
Üretim imalat programını kimler kullanabilir. Belli bir gruptaki yarı mamül ürünlerin birleşiminden yeni bir ürün oluşturuyorsanız ve bu işlemdeki hesaplamaları yapmak size zaman kaybettiriyor aynı zamanda hatalara neden oluyorsa artık işiniz çok kolay. Siz sadece hangi ürünü üreteceğinizi ve bu ürünü üretirken stoklarınızdaki hangi malzemeleri ne oranda kullanacağınızı birsefere mahsus programa tanıtıyorsunuz, gerisini program hallediyor. Aynı üretimden 120 tane imal edeceğiniz zaman stoklarınızdaki hangi malzemeden kaç tane kullanmanız gerektiğini belirleyecek, birim maliyetini, kullanılan malzeme maliyetini, toplam üretim maliyeti gibi değerleri hesaplayacaktır. Aynı zamanda stoklarınızın bu miktardaki üretimi karşılayıp karşılıyamıyacağını da kontrol edecek, stoklarınız yeterli değilse, yeterli olan miktara kadar kontollerine devam edecek ve stok miktarının uygun olduğu üretimi yapmanızı sağlayacaktır.
Stok listenizdeki satış olarak gruplandırdığınız ürünleri farlı olarak satacağınız gibi bu üretim imalattan oluşan yeni mallarınızıda ayrı olarak satabileceksiniz.
Hangi tarihte hangi üretimi yaptığınızı, kaç adet ürettiğinizi, birim maliyetinin, üretim maliyetinin ve satış fiyatının ne olduğunu. Yeni ürettiğiniz malların stok durumunu, kaç tane satıldığını, ne kadar kaldığını, kime hangi tarihte satıldığı gibi daha birçok rapora ulaşacaksınız.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri 2010 Üretim Ve İmalat Programı indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 9265
Bu ay 458
Bu hafta 104
Bugün 0

Muhasebe Yeniler

3Aymet Muhasebe Programı 14.0.0.0

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

4Kursoft KRS Basic 3

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4Kursoft KRS Start 3

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

4Veresiye Defteri Mini 1.8

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

5MuhasebeEx 1.0

Ücretsiz Türkçe

4EasyPlanEx 2.6.1

Ücretsiz Ingilizce

3Loft Zahireciler Borsası 1

Özellik Kısıtlamalı Türkçe

3Veresiye Takip Programı 1.7

Özellik Kısıtlamalı Türkçe